Kültür & Sanat

Atölye 1314 yeni oyuncular yetiştirecek

Atölye 1314 yeni oyuncular yetiştirecek ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Atölye 1314 yeni oyuncular yetiştirecek hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Atölye 1314 yeni oyuncular yetiştirecek konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

atolye1314 tiyatro mkl

Her şartta oynayabilecek, vizyoner, sete çıktığında dizleri titremeyecek oyuncular yetiştirme iddiasında olan Atölye 1314, uluslararası alanda geçerli oyunculuk metotlarını Türkiye’nin sektörel gerçekleri ile birleştirerek eğitim vermeye hazırlanıyor.

“Kamera önü oyunculuk”, “hızlandırılmış konservatuara hazırlık”, “temel tiyatro eğitimi”, “hobi oyunculuk sınıfı” “audition’a hazırlık”, “ileri oyunculuk teknikleri” gibi atölyeler ile kurulan Atölye1314’ün ilk sınıfları 1 Temmuz 2013 tarihinde başlayacak.

Atölyede Yeşim Ceren Bozoğlu, Semah Tuğsel, Yeşim Özsoy Gülan ve Kerem Kupacı gibi sektörde bilfiil çalışan eğitmenler ders verecek.

Atölye 1413 adres: Karaköy Tarihi Ceneviz Evi, İstanbul
Tel: 0212 257 54 99
Oyunculukatolyesi.com

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda Atölye 1314 yeni oyuncular yetiştirecek ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat