Genel

Dolce&Gabbana’nın tercihi yine Scarlett Johansson

Dolce&Gabbana’nın tercihi yine Scarlett Johansson hakkında hazırladığımız güncel yazımızı okumaktasınız.Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

scarlett johansson dolce and gabbana krem far kampanya mkl

Dolce&Gabbana ilk defa piyasaya süreceği Perfect Mono krem göz farının kampanya yüzü olarak güzel oyuncu Scarlett Johansson’ı seçti. Daha önce de markanın reklamlarında yer alan Scarlett, yine büyüleyici güzelliği ile göz dolduruyor.

Markanın ‘Modern Marilyn Monroe’ olarak lanse ettiği başarılı oyuncu, fotoğraflarda lakabına yakışır şekilde retro esintili siyah üzerine beyaz puantiyeli askılı elbisesi ile görülüyor.

Sarışın güzelin yer aldığı kampanyanın perde arkası fotoğrafları ve videoları da markanın web sitesinde yayınlandı.

Scarlett Johannson’un Dolce&Gabbana’nın Perfect Mono Intense Cream Eye Color reklam kampanyasındaki kamera arkası görüntülerini izlemek için tıklayın.

Dolce&Gabbana’nın tercihi yine Scarlett Johansson hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Dolce&Gabbana’nın tercihi yine Scarlett Johansson hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat