İlişkiler

Sosyal medya seksten soğutuyor

Sosyal medya seksten soğutuyor ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Sosyal medya seksten soğutuyor hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Sosyal medya seksten soğutuyor konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

telefon yatak odasi cift iliski uyku seks mkl

15 bin İngilizin katıldığı anket, 16-44 yaşları arasındakilerin on yıl öncesine kıyasla, ayda beş seferden daha az seks yaptıklarını gösteriyor.

1990-91 ve 1999-2001 yıllarında aynı yaş grubunu kapsayacak şekilde yapılan önceki anketler, ortalama ayda altı seferden fazla cinsel ilişki yaşandığına işaret ediyordu.

Modern hayat libidoyu bozuyor

Araştırmayı yürütenler, modern hayatın libidoyu olumsuz etkilediğini düşünüyor.

University College London’dan Doktor Cath Mercer, “İnsanlar, işleri ve para nedeniyle endişeliler. Seks yapacak havaya giremiyorlar. Ama bu eğilimin ardındaki bir nedenin de modern teknoloji olduğunu düşünüyoruz. İnsanlar tablet bilgisayarlarını, akıllı telefonlarını yatak odalarına sokuyor, Twitter’a, Facebook’a bakıp e-postalarını yanıtlıyorlar.” dedi.

Mercer ayrıca 16-44 yaşları arasındaki çiftlerin seks yerine internette pornografiyi tercih ediyor olabileceklerini söyledi.

Araştırmanın diğer bulguları ise şöyle:

Eşcinselliğe artan hoşgörü

İngiltere’deki her altı gebelikten biri plansız yaşanıyor.

Kadın ve erkeklerin yaklaşık yarısı yakın süre içinde cinsel bir sorun yaşamış, ama sadece 10’da biri seks hayatı konusunda kaygılı.

Cinsel isteksizlik en sık şikayet edilen sorunların başında geliyor, sadece kadınlar değil erkeklerin de yüzde 15’i libido eksikliğinden muzdarip.

2000’deki son anketten bu yana eşcinsel ilişkinin daha kabul edilir hale geldiği anlaşılıyor.

Ancak tahammül edilmeyen bir durum var; eşlerin birbirini aldatması konusunda ankete cevap verenlerin 2000’e kıyasla daha hoşgörüsüz olduğu görülüyor.

Sosyal medya seksten soğutuyor ile ilgili konumuzu okudunuz.Umarım beğenmişsinizdir..Aşağıda Sosyal medya seksten soğutuyor konusuna benzeyen diğer konuları listedelik..Umarım ilginizi çeker..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat