Genel

Yaz pudraları

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Yaz pudraları konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Yaz pudraları ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

blush bronzer review

Pürüzsüz bir ten için en gerekli makyaj ürünü olan pudra, güneşli günlerde daha çok bronzluk verici olarak tercih ediliyor. Kimisi ışıltı, kimisi bronzluk, kimisi ise sadece kapatıcılık istiyor.

Siz hangi gruptasınız? Sizin için en güzel ve en ideal yaz pudralarını biraraya getirdik….

dolce

Dolce&Gabbana The Bronzer Glow Bronzing Powder
İpeksi ve incecik yapısıyla tam bir yaz pudrası. Cilde güneş eli değmiş gibi doğal bir bronzluk ve parlaklık veriyor. Özellikle yüz hatlarını belirginleştirmek, kontür uygulamak ve heykelsi görünüm vermek için çok ideal.

126 TL.

diornude

Dior Skin Nude Tan Glow Sun Powder
Mini Kabuki fırçasıyla yazın ışıltısını yüzünüze taşıyor. Yansıtıcı pigmentleri sayesinde yorgun cildin bile parlaklığını anında arttırıyor ve kötü görüntüyü belirgin bir şekilde yok ediyor. Aktif mineralli yapısıyla gün geçtikçe cildi yeniliyor ve yüzün doğal canlılığını ön plana çıkarıyor.

171 TL.

nars laguna

Nars Laguna Bronzing Powder
İçerisindeki altın ışıltılar sayesinde cildinize sağlıklı bir bronzluk veriyor. En önemli özelliği, cildinize turunculuk ve kırmızılık katmadan, doğal bir bronzluk kazandıran gerçek kahverengi renk bazlı pudra olması.

Nars’ın en popüler ve en sevilen ürünlerinden birisi.

120 TL.

guerlain

Guerlain Terracotta Bronzing Powder
Teniniz ne renk olursa olsun, mükemmel doğallıkta bir bronzluk için nemlendirici içeriklerle zenginleştirilmiş cildi kurutmayan ikonik pudra. Eşsiz dokusuyla Guerlan markasının sır ürünü. Cilde, çizgi ve leke oluşturmadan daha önce görülmemiş doğal, aydınlık bir bronzluk veriyor.

170 TL.

ysl

Yves Saint Laurent Bronzing Powder
Cilde belli belirsiz bir ışıltı, fakat doğal bir renk verip pürüzsüzleştiren pudra. Aminoasit türevleriyle kaplanmış mika partikülleri, pudranın mükemmel kalıcılıkta ve dokusunun sıra dışı yumuşaklıkta olmasını sağlıyor. Su bazlı mikro kürecikler pudranın kalıcılığını arttırmaya etki ederken, cildin kurumasını da engelliyor. SPF 12 ile cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyor.

140 TL.

bobbibrown

Bobbi Brown Bronzing Powder
Yumuşak, mat ve ipeksi dokudaki bu pudra, yüzde ilk bronzlaşan alın, burun, yanaklar ve çeneye uygulandığında sağlıklı bir görünüm veriyor. Tamamen mat olan bu pudra, parıltıdan hoşlanmayanlar için birebir!

103 TL.

makyaj

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat