Alışveriş

2014 Kayak modası

2014 Kayak modası ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, 2014 Kayak modası hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

kayak 2014 moda giysi aksesuar kis kolaj mkl

Sezon karsız geçiyordu aslında. Neyse ki meteoroloji kar yağacağını duyurdu. Önümüzdeki günlerde kayak pistleri dolmaya başlayacak. Bu yüzden kadinlarkulub.com olarak hemen bir kayak modası dosyası hazırladık.

Kayak sporu da her yıl kendi trendlerini belirliyor. Bu yıl en dikkat çekici trend, canlı renklerin yerini beyaz, siyah, mavi, kırmızı, yeşil gibi ana renklere bırakması. Vücut ısınını koruyan, su geçirmeyen kayak kıyafetleri son teknoloji kullanılarak tasarlanıyor. Geçmiş yıllarda pistleri saran desenli kıyafetlerin yerine bu yıl düz renkli olanların popüler olduğunu görüyoruz. Kayak tulumlarının çoktan modasının geçtiğini, artık pantolon ve montların revaçta olduğunu bilmeyen kaldı mı?

Kayak kıyafetleri sadece rahat ve fonksiyonel değil, artık vücut hatlarını ortaya çıkaran, estetik tasarımlar tercih ediliyor. Geçmiş yıllardaki bol kesim kayak kıyafetlerini unutun. Kayak botlarında ise yine renkli tasarımlar gözde. Güvenli spor keyfi için kask kullanmak çok önemli, kaskların desenli ve canlı renkli altermatiflerini bulmak mümkün.

2014 kayak kıyafetleri ve aksesuarlarında neler moda görmek için tıklayın.

Kayak sonrası sucuk partileri ve şömine keyfi için kalın örgü ve yün kazaklar, uzun boğazlı modeller, renkli tasarımlar tercih ediliyor. Tayt ve dar pantolonlarsa partilerin vazgeçilmezi. Bavulunuzu hazırlamadan önce sizin için seçtiğimiz parçaları 2014 Kayak şıklığı başlıklı galerimizden inceleyin ve Boyner, Kutup Ayısı, Sportive, Tchibo, Columbia, Decathlon, Bogner gibi mağazaları ziyaret edin.

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda 2014 Kayak modası ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat