Güzellik

2014 saç trendi: Ombre Saç Renkleri

2014 saç trendi: Ombre Saç Renkleri ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda 2014 saç trendi: Ombre Saç Renkleri hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında 2014 saç trendi: Ombre Saç Renkleri konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

ombre sac trend 2014 mkl

Geçtiğimiz yaz deniz ve güneşten yıpranan saçlarınızı bütün kış boyunca dinlenmeye bıraktıysanız ve 2014’ün devamında yenilik arıyorsanız doğal saç rengine sadık kalınarak uçların açılmasıyla elde edilen Ombre saç renklerini deneyebilirsiniz.

İlk olarak sarı saçlarda karşımıza çıkan ve zamanla koyu saçlarda da uygulanan Ombre saç rengi kişinin yüz ifadesinin de yumuşamasına yardımcı oluyor. Balyaj ve krepe balyaj uygulamasıyla kısa sürede açılan saç uçları daha sonra kişinin isteğine göre koyultulabiliyor.
Köklü değişikliklerdeki gibi kişiyi şaşırtmayan Ombre saç renkleri kişinin dış görünümünü de gençleştiriyor. Genellikle saç diplerinin renkleriyle doğru orantılı olarak küllü sarı, kızıl, bakır ve karamel tonlarında uygulanıyor.

Koyudan açığa ya da açıktan koyuya doğru boyama yöntemi olarak adlandırılan Ombre trendini uygulayarak saç diplerinize zarar vermeden görünümünüzü değiştirebilirsiniz.

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda 2014 saç trendi: Ombre Saç Renkleri ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat