Genel

86. Oscar Töreni’nin en şık mücevherleri

86. Oscar Töreni’nin en şık mücevherleri ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda 86. Oscar Töreni’nin en şık mücevherleri hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında 86. Oscar Töreni’nin en şık mücevherleri konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

86 oscar mucevher unlu

Getty Images Turkey 86. Oscar Ödülleri’nin kırmızı halısı elbiselerinden daha çok takılarıyla konuşuldu. Pek çok isim elbise tercihlerini sade kesimlerden yana yaparken seçtikleri göz alıcı mücevherlerle ışıldadılar.

Sallantılı küpelerin ve zarif kolyelerin ön planda olduğu gecede en çok tercih edilen takı markaları Chopard, Tiffany ve Lorraine Scwartz oldu. kadinlarkulub.com olarak ünlülerin takı tercihlerini mercek altına aldık. İşte gecenin en güzel mücevherleri…

charlize theron kolye harry winston

Getty Images Turkey Charlize Theron’ın 15 milyon dolarlık Harry Winston kolyesi
Charlize Theron, siyah elbisesini tamamladığı 15 milyon dolarlık Harry Winston kolyesiyle geçici bir körlük yaşamımıza neden oldu. Theron’ın sallantılı kolyesi bizim için gecenin en çarpıcı mücevherleri arasında yer alıyor.

cate blanchett kupe chopard

Getty Images Turkey Cate Blanchett seçimini Chopard küpeler
Baştan aşağı kusursuz bir kombinle kırmızı halıda poz veren Cate Blanchett seçimini Chopard’dan yana yaptı. Chopard imzalı pastel tonlarındaki sallantılı küpe güzel oyuncuya büyüleyici bir hava kattı.

jennifer lawrence kolye kupe

Getty Images Turkey Jennifer Lawrence’ın Neil Lane tasarımı kolye ve küpesi
Jennifer Lawrence Neil Lane tasarımı kolye ve küpesiyle kendisini tekrarlamayı tercih etti. Geçtiğimiz seneki gibi kolyesini sırtına doğru uzatan oyuncu diğer isimlerin yanında sönük kaldı. Kolye büyüleyiciydi aslında ama Lawrence’ın sırt dekoltesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğiz. Biraz sıkılaşmaya ihtiyacı var.

angelina jolie robert procop

Getty Images Turkey Angelina Jolie’nin olağanüstü güzellikteki Robert Procop küpeleri
Şu sıralar aşırı zayıflığı nedeniyle eleştirilen Angelina Jolie, kırmızı halıya Elie Saab elbise ve Robert Procop tasarımı küpelerle katıldı. 42 karatlık küpelerle poz veren Jolie, her zamanki gibi parlıyordu.

amy adams tiffany

Getty Images Turkey Amy Adams’ın mükemmel Tiffany küpeleri
Tiffany hangi kadını güzel göstermez ki? Gecenin en iddialı adaylarından biri olan Amy Adams, Tiffany &Co küpeleriyle bütün dikkatleri yüzüne çekti. Geceden eli boş dönen oyuncu, mücevher konusundaki başarılı seçimiyle bizden tam not aldı. Kesinlikte saçı, makyajı, elbisesi ve tabii mücevher seçimiyle en iyilerden biriydi.

sandra bullock lorraine schwartz

Getty Images Turkey Sandra Bullock’un Lorraine Schwartz küpeleri
Gecenin en trend seçimlerinden birini Sandra Bullock yaptı. Kırmızı halıdan Alexander McQueen imzalı bir elbiseyle geçmeyi tercih eden oyuncu elbisesinin klasik görünümüne rağmen Lorraine Schwartz tasarımı earcuff’ıyla trendleri yakından takip ettiğini kanıtladı.

julia roberts oscars bulgari

Getty Images Turkey Julia Roberts’ın Bvlgari küpeleri
Sinema dünyasının en güzel kadınlarından biri olan Julia Roberts, altın değerindeki gülümsemesini Bvlgari küpelerle tamamladı. Roberts’ın pırlanta küpesi gece boyunca gözlerimizi ondan alamamıza neden oldu.

olivia wilde lorraine schwartz

Getty Images Turkey Olivia Wilde’ın Lorraine Schwartz şıklığı
Olivia Wilde gerek elbisesi gerekse takılarıyla hamilelik stilini bambaşka bir boyuta taşıdı. Sade elbisesini Lorraine Schwartz küpelerle tamamlayan Wilde kadinlarkulub.com editörlerinin favorilerinden biriydi.

penelope cruz scopard

Getty Images Turkey Penelope Cruz’un Chopard küpe, bilezik ve yüzüğü
Uzun zaman sonra güzel bir tercihle karşımıza çıkan Penelope Cruz, sallantılı küpelerini bilezik ve yüzüklerle tamamladı. Gülümsemesi bir an bile eksilmeyen oyuncu takı tercihini Chopard’dan yana yaptı.

kristen bell piaget

Getty Images Turkey Kristen Bell’in Piaget kolye ve küpesi
Elbise konusunda sınıfta kalan Kristen Bell, Piaget takılarıyla bu durumu kurtardı. Bell’in pırlanta kolyesiyle küpelerinin zarif uyumuna bayıldık.

lupita nyongo fred leighton

Getty Images Turkey Lupita Nyong’un altın takıları Fred Leighton markaydı
Lupita Nyong’o kırmızı halı stiliyle ikon olma yolunda ilerliyor. Geceye kendisi için özel olarak dikilen uçuk mavi Prada imzalı bir elbiseyle katılan oyuncunun takı tercihi ise Fred Leighton’dan yana oldu. Altın rengi takılar seçen Nyong’o renk konusunda uzman olduğunu kanıtladı.

idina menzel chimento

Getty Images Turkey Idina Mendez’in görkemli kolyesi Chimento’ydu
Geceye Chimento imzalı iri takılarla katılan Idina Mendez’ın iddialı seçimlerini çok beğendik. Pırlantalarla bezeli takıları elbisesinin rengini daha da ortaya çıkartıyordu.

naomi watts oscars 2014 bulgari

Getty Images Turkey Naomi Watts’ın tercihi Bvlgari
Zarafet konusunda bize ders veren Naomi Watts, Bvlgari imzalı zarif takılarıyla bizi kendisine hayran bıraktı. Bilezik ve clutch’ını çok beğendiğimiz oyuncunun elbise üzerine taktığı kolyeden pek emin olamadık.

portia di rossi oscars dior

Getty Images Turkey Portia di Rossi’nin Dior bilekliği
Portia di Rossi, Naem Khan tasarımı dantel elbisesini Dior imzalı takılarla tamamladı. Kusursuz bir görüntü yakalayan oyuncu, ilerleyen yaşına rağmen mükemmel olduğunu bize bir kere daha hatırlattı.

anne hathaway oscars 2014 neil lane

Anne Hathaway’in tercihi Neil Lane
Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway gecede Neil Lane mücevherler taktı. Elbisesinin ışıltısı yeterli bulan oyuncu takı tercihlerini bileklik ve küpeden yana kullanmış.

jessica biel oscars 2014 tiffany

Getty Images Turkey Jessica Biel’in Tiffany & Co mücevherleri
Justin Timberlake tarafından hediye edilen tek taşını gözümüze sokmaktan çekinmeyen Jessica Biel’in takı tercihi ise Tiffany & Co’ydu. Sade elbisesi ile bütünleşen takılarını çok beğendik.

oscar mucevher kirmizi hali mnk

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat