Genel

Alexander McQueen 2014 Bahar çanta koleksiyonu

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Alexander McQueen 2014 Bahar çanta koleksiyonu konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Alexander McQueen 2014 Bahar çanta koleksiyonu ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

alexander mcqueen 2014 bahar canta koleksiyonu mkl

Alexander McQueen bu baharı kelebeklerle karşılıyor. 2014 Bahar Couture koleksiyonlarını ele geçiren kelebeklere daha fazla karşı koyamayan Sarah Burton, yeni sezon çanta koleksiyonunda kelebek trendini ön plana çıkardı. Markayla özdeşleşen yüzüklü gece çantalarında bu kez kelebek etkisine yer veren tasarımcı, McQueen’in en sevdiği figür olan kuru kafaları da unutmadı.

Yeni koleksiyonunda ilk gözümüze çarpan parça Swarovski taşlarla süslenen clutch oldu. 2,395 dolarlık parça üzerinde barındırdığı yapraklar ve kelebeklerle baharı müjdelerken kilit kısmındaki kuru kafalar markanın karanlık yönünü yansıtıyor.

Kuru kafa temasından sıkılanlar içinse altın ve turuncu detaylardan oluşan kelebekli bir clutch hazırlayan Burton, 2014 sezonunda da şık kombinlerin vazgeçilmez tercihi olacak gibi görünüyor.

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda Alexander McQueen 2014 Bahar çanta koleksiyonu ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat