Burçlar

Aylara göre renk astrolojisi

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Aylara göre renk astrolojisi konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Aylara göre renk astrolojisi ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

dusunen kadin glr

Astroloji ve burçlar karakterimizi etkiler, yön verir. İnatçı, tutkulu, duygusal, hırslı, iyimser olmamızdaki büyük rol burcumuza düşer. Burçlarımızın yanında bir de doğduğumuz aya göre renkler var. Her ayın farklı bir rengi ve belirgin özellikleri bulunuyor.

İşte aylara göre renkler ve özellikleri…

renk astrolojisi ocak

Ocak

Ocak ayının rengi karameldir. Mantıklı olmanın, kararlılığın ve güçlü olmanın rengidir. Aralık ayının yoğunlugundan sonra ocak ayının toprağıyla buluşuruz. Toprağın rengi de karameldir. Bu renk kararlı ve sorumlu hissetmemize yardımcı olur. Hırslarımızda disiplinli ve kararlı olmamızı sağlar. Karamel renkte giyinmek pratik olmamızı teşvik eder ve hayallerimizin anlaşılır olmasını sağlar.

renk astolojisi subat

Şubat ayının rengi leylaktır. İlham verici ve hayal kurduran bir renk olan leylak aynı zamanda iyiliği temsil eder. Leylak, çevremizdeki insanları aile gibi görmemize imkan verir. Karışık duygular içindeyken bu rengi kullanırsanız duygularınızı daha iyi anlayabilirsiniz. Aynı zamanda leylak rengi giyinmek ruhaniliği ve merhametli olmayı artırmanıza yardımcı olur.

renk astrolojisi mart

Mart

Mart ayının rengi açık su yeşilidir. Hayali ve yanıltıcı olan bu renk, insanların bilinçaltı dünyaları arasında rehberlik eder. Bu renk güveni ve şeffaflığı çağrıştırır. Bu rengi giyinmek dünyanın geçmişteki düzenini anlamanıza yardımcı olur. Ayrıca bir de inançlarımızın ve fiziksel yeteneklerimizin artmasına yardım eder.

nisan

Nisan

Nisan ayının rengi kırmızı biber (Cayenne) rengidir. Ateşli ve enerjik olan bu rengin anlamı tutku, güç ve cesarettir. Marsın hakim olduğu gezegen Koç burcu, bu ayda göğe hakimdir. İlkbahara girdiğimiz bu ayda sözler büyür, bollaşma olur, her şey yeni ve heyacan doludur. Nisan, yeni bir başlangıcın ayıdır. Bu rengi giymek, sizi güçlü hissettirir enerji ve canlılık verir.

renk astrolojisi mayis

Mayıs

Mayıs ayının rengi tomurcuk yeşilidir. Sakinleştirici, rahatlatıcıdır. Bu renk dengeleyici ve iyileştirici etkiye sahiptir. Tomurcuk yeşili, kalpleri açar ve gençleştirmeyi filizlendirir. Boğa burcu olan Mayıs’ta Güneş, dünyaya doğru hareket eder. Tomurcuk yeşili bize denge ve güç verir. Bu rengi giymek düşünceleri iyileştirir ve zenginlik verir.

renk astrolojisi haziran

Haziran

Haziran ayının rengi aspen sarıdır. Bu renk enerji ve ilham vericidir. Aspen sarı, güneş gibi parlaktır, ışıkla doludur. Aspen sarısı yaşamımıza güneş ışığı getirir ve keyfimizi yükseltir. İletişim gezegeni Merkür göğe yükselirken ay Haziran’dır. Sarı renk, ilham verici olarak bilinir. Zekayı artırır, ruhsal çeviklik sağlar. Bu rengi giymek ya da etrafınızda bulundurmak insanı neşelendirir, hafızayı güçlendirir ve iletişim yeteneğini artırır.

renk astrolojisi temmuz

Temmuz

Temmuz ayının rengi pudra rengidir. Bu renk nazik ve rahatlatıcıdır. İlham, sevgi ve hassasiyet verir. Bu rengi zaman değişimleri, geçişleri ve duygusal iyileştirmede kullanabiliriz. Pudra rengi kalpleri açar ve ruhu yükseltir.

renk astrolojisi agustos

Ağustos

Ağustos ayının rengi güneş turuncusudur. Asil ve muhteşemdir. Bu renk gücü ve büyüklüğü hatırlatır. Güneş büyülü Aslan burcunda ilerlerken aylardan Ağustos’tur. Bu renkteki parlaklık karanlığı yok eder. Özellikle kendinizi korumaya ihtiyacınız olduğunda yardımcıdır. Bu rengi giymek neşeyi artırır, iyimserlik katar. Hayatınızdaki parasal pozisyonları hizaya sokar.

renk astrolojisi mart glr

Eylül

Eylül ayının rengi baja mavisidir. Kutal ve çekici olan bu renk saflığı ve özgürlüğü çağırıştırır. Merkür ve Venüs göğe yükselirken aylardan Eylül’dür. Eylül, düşündüğümüz ve güzelliklerin artması için minnet duyduğumuz aydır. Baja mavisi, düşünce özgürlüğümüzün alanını artırır. Gerilimi azaltır ve huzuru çoğaltır. Bu renk zihnimizi açar, fikirlerimizi yükseltir ve bakış açımızı genişletir. Bu renkte giyinmek veya etrafta bulundurmak cesaret, sabır, etkili ve güzel konuşmayı sağlar.

renk astolojisi ekim

Ekim

Ekim ayının rengi gök mavisidir. Sakinlik ve huzur verir. Gök mavisi aşkı, güzelliği ve dengeyi çağrıştırır. Bu renk barışı ve dinginliği simgeler. Aldığımız kararlarda güçlü olmayı sağlar. Ekim dış görünümü ve güzelliği artırmak için en iyi aydır. Gök mavisi giymek dengeyi geliştirir ve mutluluk hissettirir.

renk astrolojisi kasim

Kasım

Kasım ayının rengi bordodur. Yoğun ve tutkulu olan bu renk sevgiden ve güçten ilham alır. Bu ayda doğan insanlar diğer insanların kalplerinin ötesinde göremedikleri şeyleri görebilirler. Bordo rengi, hayallerin ve tutkuların yaratıcı olmasını sağlar. Bu rengi giymek algıları artırır ve aglıların sürekliliğini sağlar.

renk astolojisi aralik

Aralık

Aralık ayının rengi pagoda mavisidir. Derinlik ve düşünce içeren bu renk, özgürlüğü, gerçekliği ve iyimserliği çağrıştırır. Pagoda mavisi giyinmek ileri görüşlü olma ve güven duygusu verir. Seyahat ederken ve keşif yaparken kullanılacak en iyi renktir. Bu rengi giyinmek hoşgörüyü yükseltir ve anlayışlı olmayı sağlar.

astroloji

Konuyla ilgili diğer haberlerimiz:

Burcunuza göre karşı cinsi etkileme yolları
Astroloji Uzmanı Su Karakuş, burçlara göre kadın ve erkek özellikleri ile burçlara göre karşı cinsi etkilemek için hangi yolların seçilebileceğini açıklıyor.

Burçlara göre alışveriş alışkanlıkları
Her burcun kendine özgü bir karakteristik özelliği var. Ve tabii özelliklere göre de bir alışveriş alışkanlığı… Astrolog Dinçer Güner, burçların alışveriş alışkanlıklarını değerlendirdi.

Aylara göre renk astrolojisi ile ilgili konumuzu okudunuz.Umarım beğenmişsinizdir..Aşağıda Aylara göre renk astrolojisi konusuna benzeyen diğer konuları listedelik..Umarım ilginizi çeker..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat