Genel

Beymen Club Akasya Acıbadem’de açıldı

Şuanda Beymen Club Akasya Acıbadem’de açıldı konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. Beymen Club Akasya Acıbadem’de açıldı ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

beymen club akasya acibadem mkl

Kendine güvenen, modayı yakından takip eden kadınların buluşma noktası Beymen Club 35. mağazasını Anadolu yakasında açtı. Akasya Acıbadem’in -1’inci katında yerini alan mağaza, ünlü mimar Mustafa Toner tarafından tasarlandı. Mağaza, ilk kez Beymen Club Akasya’da uygulanan farklı konseptiyle dikkat çekiyor. Markanın doğaya ve özgürlüğe olan düşkünlüğü de mekanda uygulanan mimari ve dekorasyon detayları ile gözler önüne seriliyor.

330 m2’lik 2 katlı mağazanın giriş katında kadın koleksiyonu, üst katında ise erkek koleksiyonu sunuluyor. 8 metrelik tavan yükseliğiyle girer girmez ferahlık hissi veren mağazanın geniş soyunma kabinleri ise rahatlığı alışverişin her aşamasına taşıyor. Her gün saat 10:00-22:00 arasında hizmet veren Beymen Club Akasya Acıbadem, Anadolu yakasında oturan şık kadınların ortak noktası haline gelecek gibi görünüyor.

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda Beymen Club Akasya Acıbadem’de açıldı ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat