Genel

Bobby Brown’un yeni yüzü Kate Upton

Bobby Brown’un yeni yüzü Kate Upton ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Bobby Brown’un yeni yüzü Kate Upton hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

kate upton bobbi brown reklam kampanyasi mkl

1991 yılında kurulan ve kısa zamanda en iyi kozmetik markaları arasına giren Bobbi Brown, kampanya yüzleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Geçtiğimiz sezonda Katie Holmes’le çalışan marka, yeni kampanya yüzünün Kate Upton olduğunu açıkladı. Resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan açıklama, kozmetik dünyasında bomba etkisi yaratırken Upton hayranlarını da fazlasıyla sevindirdi.

Bobbi Brown yaptığı açıklamada Kate’i sadece güzelliği nedeniyle değil, sağlıklı görüntüsü ve pozitif enerjisi nedeniyle seçtiğini belirtti. Temmuz ayında görselleri yayınlanacak reklam kampanyası büyük bir merakla beklenirken çekimlerden sızan tek bir kare bile bizleri heyecanlandırmaya yetti.

Reklam kampanyası için kamera karşısına geçen manken, pembe allığı ince siyah eyeliner’ı ve doğal tonlardaki rujuyla taptaze, enerji dolu bir koleksiyonun bizi beklediğinin sinyallerini de verdi. Gelin ünlü mankenin doğal güzelliğini ve çekim arkasındaki heyecanını aşağıdaki videodan birlikte izleyelim.

Bobby Brown’un yeni yüzü Kate Upton ile ilgili konumuzu okudunuz.Umarım beğenmişsinizdir..Aşağıda Bobby Brown’un yeni yüzü Kate Upton konusuna benzeyen diğer konuları listedelik..Umarım ilginizi çeker..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat