Ana Sayfa / Magazin / BRADLEY COOPER VE IRINA SHAYK AYRILDI

BRADLEY COOPER VE IRINA SHAYK AYRILDI

Bradley Cooper ve Irina Shayk’ın münasebetleri sona erdi.

Dört senelik birlikteliklerinin bitmek üzere olduğu söylentileri çıktıktan sonra, People mecmuası ünlü çiftin resmi olarak ayrıldığını yazdı.

Ikili yakın bir menşe, Cooper ve Shayk’ın 2017 yılında doğan kızları Lea De Seine’in velayetine kararlaştırdıklarını belirtti. Geçtiğimiz haftalarda alyansı olmadan fotoğraflanan Shayk’ın, Cooper ile hanesinden ayrıldığı yazılmıştı. E! News geçtiğimiz günlerde ünlü modelin ve oyuncunun bir arada kalma uğraşlarının tek sebebinin kızları olduğunu yazmıştı. “İlişkileri biraz güzelleşiyor lakin derhal sonra kendilerini birebir sorgu halinde buluyorlar,” diyen E! News, “Kızları için bir aradaa kalmak istiyorlar lakin ikisi de bahtiyar değil,” demişti. Birbirlerinden uzaklaşan. Cooper ve Shayk, farklı kalmanın daha güzel bir karar olup olmadığını denediler. Alakalarına hayli yatırım yapan ikili, ayrılmanın epey güçlükle bir süreç olduğunu biliyorlardı ve aileleri için en yanlışsız kararı almak için çabaladılar. Kızları Lea’nın geleceğinin düşünen ünlü çift, memnunlukları için en düzgün kararı aldılar. .

Bunu Baktınız mı?

Serenay Sarıkaya tatil paylaşımları

Yeni dönemde Alice müzikaline devam edecek olan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, çok yeterli bir seri girişimi gelmediği sürece ekranda taraf almaya ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir