Magazin

Buse Terim kızı Naz’ın ilk fotoğrafını yayınladı Buse Terim kimdir eşi ve çocuklarının mutlu günü

Buse Terim ikinci bebeği Naz’ı önceki gün dünyaya getirdi. Moda bloggerı ve Fatih Terim’in kızı Buse Terim bebeğinin ilk fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. İlk kızına Nil ismini veren Buse Terim ve eşi Volkan Bahçekapılı ikinci bebekleri için de Naz ismini seçti. Buse Terim Instagram hesabından bugün kızı Naz ile doğum sırasında çekilen bir fotoğrafı ve ‘Hoşgeldin Naz‘ notu paylaşıldı. İşte Buse Terim’in kızı Naz’ın ilk fotoğrafı…

Buse Terim ve ikinci bebeği Naz'ın ilk fotoğrafı

BUSE TERİM’İN EŞİ VOLKAN BAHÇEKAPILI KİMDİR NE İŞ YAPIYOR?

Buse Terim’in ikinci doğumu sonrası herkes Buse Terim’in eşi Volkan Bahçekapılı kimdir ne iş yapıyor sorusunun yanıtını aramaya başladı. Önceki gün ikinci bebekleri dünyaya gelen Buse Terim Volkan Bahçekapılı çifti Haziran 2014’de evlenmişlerdi. Çiftin ilk bebekleri Nil Ekim 2016’da dünyaya gelmişti. 

Volkan Bahçekapılı hakkında çok fazla bir bilgi yok. Volkan Bahçekapılı hakkında Emre Belezoğlu’nun akrabası olduğu biliniyor. İş adamı olan Volkan Bahçekapılı özellikle Buse Terim’e nişan hediyesi olarak aldığı 80 bin Euro’luk yüzük ve ilk doğumu sonrası bir rezidanstan aldığı lüks daire ile gündeme gelmişti.
Bu yazı yukarıdaki linkten alınmıştır. 

Buse Terim Volkan Bahçekapılı çifti ikinci bebekleri Naz'ın ilk fotoğrafını paylaştı

 

Bir önceki yazımız olan Neslihan Atagül sosyal medya hesabından ne paylaştı? başlıklı makalemizde Neslihan Atagül sosyal medya hesabından ne paylaştı? hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Kapat
Kapat