Genel

Cameron Diaz’ın Pour la Victoire ayakkabı ve çanta koleksiyonu satışta!

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Cameron Diaz’ın Pour la Victoire ayakkabı ve çanta koleksiyonu satışta! konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Cameron Diaz’ın Pour la Victoire ayakkabı ve çanta koleksiyonu satışta! ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

cameron diaz ayakkabi Pour la victoire koleksiyon mkl

Oyuncu ve yaşam koçluğu sıfatlarına bir de tasarımcıyı ekleyen Cameron Diaz geçtiğimiz Temmuz ayında Pour la Victoire markasının başına artistik direktör olarak geçmişti. Diaz’ın Pour la Victoire markası için hazırladığı ilk ayakkabı ve çanta koleksiyonunu heyecanla bekliyorduk.

Spor-şık tarzıyla her zaman büyük bir hayran kitlesini peşinden sürükleyen Diaz, sokak modası konusunda da hep ilham vericiydi. Bu tarzını şimdi yeni ayakkabı ve çanta koleksiyonunu yansıtmış. Diaz, son bir yıldır oldukça popüler olan bilekten bağlı topuklu ayakkabıları renk bloklarıyla birleştirerek şehrin enerjisine uyum sağlayan tasarımlar yapmış.

Koleksiyonda yer alan 10-12 cm’lik topuklu ayakkabılar şehirde gündüz kolayca yürümek için tasarlanmış. Burnu açık parçalar ise daha feminen bir görünüm için… Kısa paça pantolonlarla kombinleyebileceğiniz Cameron Diaz Pour la Victoire koleksiyonunda yer alan ürünler 250 ila 500 dolar arasında değişen fiyatlarda satılacak.

Cameron Diaz’ın Pour la Victoire ayakkabı ve çanta koleksiyonu satışta! hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat