Genel

CC Primer hakkında bilmeniz gerekenler

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda CC Primer hakkında bilmeniz gerekenler konusunu okuyorsunuz.Sitemizde CC Primer hakkında bilmeniz gerekenler ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

primer kapatici uygulama kadin glr

CC kremden sonra CC Primer’lar

BB ve CC kremler iki senedir hayatımızda aktif rol alıyorlar. 2014 sezonunda ise CC kremlerine ek olarak renk düzeltici CC primerlar geliyor. Geleneksel makyaj primlerleri ince çizgileri ve porları kapatarak cildi föndotone hazırlıyor. CC primerleri ise bu hazırlığı bir adım daha ileriye götürerek cildin rengini düzeltiyorlar. CC primerleri kırmızılığı saklıyor, cansız cilde aydınlık veriyor ve ciltteki renk değişikliklerini düzelterek cilde föndotenin daha iyi uygulanmasını sağlıyorlar.

CC primerle föndoteninizden daha az kullanmanız ve daha kısa sürede pürüzsüz görünümlü cildi elde etmeniz mümkün. İşte kadinlarkulub.com olarak seçtiğimiz CC Primer’lar

mac prep prime cc color correct range

MAC Prep + Prime CC Colour Correcting SPF 30

Cilt bakımında daha fazla SPF ile güneş korumasına ihtiyaciniz varsa SPF30 faktörlü CC primer tam size göre. Yağlanma ve parlamayı önleyici içeriklere sahip MAC CC primer 4 ayrı renkte geliyor. Açık ve orta tonlu ciltleri aydınlatmak için şeftali bej (Adjust), kırmızılıklara sahip ciltler için sarı (Neutralize), cansızlığı gidermek ve aydınlık vermek için lavanta (Illuminate) ve daha koyu renkli ciltler için sıcak kayısı renkli CC primerlerden birini seçebilirsiniz. Illuminate ve Neutralize ciltte belli belirsiz görünümle ciltte istenen etkiyi sağlarken, Adjust ve Recharge biraz daha fazla kapatıcılığa sahip.

dior airflush cc primer urun

Dior Airflash CC Primer

Föndotenin altına yüze sprayleyerek uygulanan Dior CC primer, ışık yansıtıcı incimsi rengiyle renk bozukluklarını düzeltiyor, cilt rengini eşitliyor ve aydınlık veriyor. Hafif yapısı sanki yüze mineral su sıkılmış hissi veriyor ve cildi ağırlaştırmıyor. Dior CC primer üzerine uygulanmış föndotenin daha uzun sure dayanmasını ve daha güzel görünmesini sağlıyor.

clinique superprimer face primer

Clinique Superprimer Face Primer

Her ne kadar ambalajda CC yazmasa da, Clinique Face Primer cildin rengini düzeltme fonskiyonuyla CC primerları arasında listemizde yerini alıyor. Canlandırıcı pembeden daha koyu tonlu ciltleri aydınlatıcı bronz tonlarına kadar 5 değişik CC primer rengi bulunuyor. İnce yapısıyla cildi rahatlatırken üzerine uygulanan föndotenin güzelliğini ortaya çıkarıyor.

tarte primer cc kapatici urun

Tarte Colored Clay CC Primer

Diğerlerinden farklı olarak stick şeklinde sunulan Tarte CC Primer, 4 değişik rengi içinde barındırıyor. Bu 4 değisik renk aynı anda bir çok fonksiyonu yerine getiriyor. Pastel yeşil renkli pigmentler kırmızılığı yok ediyor, lavanta rengi sarılığı gideriyor ve aydınlık veriyor. Renkler Brezilya’da bulunan doğal killer kullanılarak elde edilmiş. 5 değişik renge sahip Tarte CC primerlar ayrıca enflammasyonu engelleyici ve nemlendirici özelliklere sahip.

smashbox cc primer kapatici

Smashbox Photo Finish Color Correcting Foundation Primer

Smashbox CC föndoten primerinin içinde aydınlatıcı soya ve C vitamini ile ince çizgilere karşı savaşan ve nemlendirimeyi arttırıcı E vitamini ve orkide özü bulunuyor. Koyu lekeleri saklamak için şeftali tonunda Blend, kırmızılığa karşı yeşil Adjust veya sarı soluk rengi azaltmak için lavanta renkli Balance cildi föndotene hazırlıyor.

palette

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat