Genel

Chanel 2014 İlkbahar oje renkleri harika!

Chanel 2014 İlkbahar oje renkleri harika! ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Chanel 2014 İlkbahar oje renkleri harika! hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

chanel bahar 2014 oje mkl

Bu yıl Türkiye’de pek kışı yaşamasak da kışın soğuk renklerini unutup hayatımıza baharı getirmenin zamanı geldi. Chanel 2014 İlkbahar oje renkleri ile canlı bir sezon geçireceğiz görünüyor. Yeni sezon renkleri Charivari ve Tapage ojeleri daha şimdiden kozmetik sahnesinin kült renkleri oldu.

Charivari dumanlı ve sofistike koyu leylak rengiyle tırnaklara derinlik, gizem ve özel bir çekicilik veriyor. Canlı ve enerjik gelincik çiçeği pembesiyle hemen dikkat çeken Tapage ise bahar günlerinin vazgeçilmez ojesi olacak.

Chanel 2014 İlkbahar makyaj koleksiyonuyla beraber sınırlı sayıda üretilen bu ojeleri kaçırmayın.

Chanel 2014 İlkbahar oje renkleri harika! hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat