Güzellik

Charlize Theron’ın cilt bakım sırrı

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Charlize Theron’ın cilt bakım sırrı konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Charlize Theron’ın cilt bakım sırrı ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

charlize theron getty oscar mkl

Getty Images Turkey 86. Oscar Töreni’ne siyah Dior elbisesi ve Harry Winston tasarımı kolyesiyle damga vuran Charlize Theron’ın güzelliği herkes tarafından kıskanılıyor. Özel hayatında da doğallıktan yana olan Oscar ödüllü oyuncunun sağlıklı cildi fotoğraflarda parlıyor. Peki Theron böylesine güzel bir cilde sahip olmasının sırrı ne?

Güzel oyuncu parlak cildini 400 dolarlık özel bir bakıma borçlu. Tören öncesinde de bu bakımı yaptıran Charlize, yaklaşık bir saatini bakım merkezinde geçiriyor. Ünlülerin güzellik uzmanı Joanna Vegas’ı tercih eden oyuncu üç aşamalı bir bakım sonucunda kusursuz bir cilde kavuşuyor.

Vegas tarafından uygulanan üç aşamalı bakımın ilk aşaması pırlanta tozlarıyla yapılan peeling. Cilde zarar vermeden kirli maddeleri temizleyen pırlanta peeling’inin ardından lifting etkisi gösteren Microcurrent isimli terapi uygulanıyor. Kirlerden arınan ve dolgunlaştırılan cilt vitamin deskteli oksijen terapisiyle nemlendiriliyor.

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda Charlize Theron’ın cilt bakım sırrı ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat