Genel

Charlotte Olympia 2014 İlkbahar Koleksiyonu

Şuanda Charlotte Olympia 2014 İlkbahar Koleksiyonu konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. Charlotte Olympia 2014 İlkbahar Koleksiyonu ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

charlotte olympia 2014 ilkabahar koleksiyonu kampanya mkl

Feminen parçaları mizah duygusuyla birleştirerek ortaya harika koleksiyonlar çıkartan Charlotte Olympia, 2014 İlkbahar koleksiyonunda su altı yaşamını ayağımıza kadar getiriyor. İnsanların tutkularını farklı tasarımlarla ortaya çıkartmayı seven tasarımcı, deniz kızlarını, mektup şişelerini, ıstakozları ve midyeleri dolabımızın yeni misafiri haline getiriyor.

Turuncu, pembe, mavi gibi canlı renkleri esprili su altı figürleriyle birleştiren tasarımcı fotoğraf makinası ve kamara şeklindeki clutchlarıyla da yüzümüzü güldürmeyi başardı. Birbirini tekrarlayan ayakkabı-çanta koleksiyonları arasından hızla sıyrılarak dikkatimiz çeken Charlotte Olympia 2014 İlkbahar koleksiyonu son trendlerle mizah anlayışını kusursuz bir şekilde birleştiriyor.

Bu eğlenceli ve farklı koleksiyonu giyimde farklı olmaı seven Lady Gaga ve Katy Perry gibi isimlerin üzerinde görmek için sabırsızlanıyoruz. İlkbahar alışverişinize çıkmadan önce kadinlarkulub.com olarak çok beğendiğimiz Charlotte Olympia 2014 İlkbahar koleksiyonuna yakından göz atmayı unutmayın!

Charlotte Olympia 2014 İlkbahar Koleksiyonu başlıklı makalemizin sonuna geldik..Charlotte Olympia 2014 İlkbahar Koleksiyonu ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat