Ana Sayfa / Dekorasyon / Dekorasyonda 2020 trendleri

Dekorasyonda 2020 trendleri

Dekorasyonda 2020’nin trendleri ZUCHEX’te sahne alıyor! Teknoloji ortamındaki yeni gelişmeler ve artan sürdürülebilirlik bilinci, gelecek yılın trendlerine de şimdiden cihet veriyor. Türk hane ve mutfak eşyaları bölümünde gelecek yıl, tabiat ve teknolojinin armonisini sergileyen renkler, önümüze çıkıyor olacak.

2020’de sade ve temel tonlr moda

– 2020 tasarım trendlerinde sade ve temel tonlar yük kazanırken ana renklerin ise Mint Yeşili ve Lila olması öngörülüyor. Bununla birlikte turkuaz, yeşil ve mavi tonlarını da tekrar gelecek yılın eserlerinde sıkça göreceğiz.

– Dizaynda yalın, minimal, itimat duygusu yaratan Mint Yeşili, birebir devranda teknoloji, bilim ve tabiat arasındaki ahengi da söz ediyor. Hem geleceğe yönelik hem de tabiata ilişkin elementleri barındıran Mint Yeşilinin, dekorasyon trendlerinde retro – fütüristlik çizgilere ilham olması bekleniyor.

– Tabiatta nadir görülen bir renk olan Lila ise, mavinin sakinliğini ve kırmızının gücünü birleştiriyor. Sakinleştirici ve yatıştırıcı tesire sahip Lila yaratıcı dizaynlar oluşturmak için ülkü bir renk olarak öne çıkıyor.

Bunu Baktınız mı?

4 adımda oturma odası duvar dekorasyonu tüyoları!

Tahminen de mutfaktan sonra bir meskende en çok kullanılan odalardan biri de oturma odasıdır. Misafir gelsin ya da gelmesin televizyon ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir