Genel

Dior 2014 İlkbahar Yaz makyaj koleksiyonu

Dior 2014 İlkbahar Yaz makyaj koleksiyonu ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Dior 2014 İlkbahar Yaz makyaj koleksiyonu hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Dior 2014 İlkbahar Yaz makyaj koleksiyonu konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

dior beauty spring summer 2014 daria strokous by steven mei mkl

Fransa tarihinin en lükse ve güzelliğe düşkün kraliçesi Marie-Antoinette Dior’un 2014 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna ilham kaynağı oldu. 18. Yüzyıl’ın şatafatı ve pastel tonlarından baz alınarak hazırlanan The Petit Trianon’un renk paletinde uçuk mavi ve pembe ön plana çıkıyor.

Versaille Sarayı’nın bahçesinde bulunan çiçeklerlerin renklerini farlarına taşıyan Dior, 2014 İlkbahar/Yaz koleksiyonlarında ön plana çıkan mavi göz far trendini de evde kolayca uygulamanıza imkan sağlayacak. Baharın en yumuşak tonlarının ojelere, farlara ve allıklar yansıtıldığı Dior The Petit Trianon koleksiyon çekimleri de en az ürünleri kadar dikkat çekiyor.

Raflarda yerini alan koleksiyonu satın alarak Marie-Antoinette’in şatafatlı ruhunu kendi tarzınıza adapte edebilirsiniz.

Gelin şimdi koleksiyonun tanıtım filmini de izleyelim.

Dior “The Petit Trianon” koleksiyonu

Dior 2014 İlkbahar Yaz makyaj koleksiyonu hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat