Ana Sayfa / Kültür & Sanat / Dot, Öksüzler ile 1 Ekim’de perde açıyor

Dot, Öksüzler ile 1 Ekim’de perde açıyor

Şuanda Dot, Öksüzler ile 1 Ekim’de perde açıyor konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. Dot, Öksüzler ile 1 Ekim’de perde açıyor ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

dot mkle

Tiyatro Dot’un yeni sezonun ilk oyunu olarak DOTMARSTA SALONU’nda sahneleyeceği ORPHANS / ÖKSÜZLER’in yazarı DENNIS KELLY, yönetmeni TUĞRUL TÜLEK, oyuncuları GİZEM ERDEM, İBRAHİM SELİM, USHAN ÇAKIR.

Evliliklerinde hiçbir sorun yokmuş gibi görünen genç bir çift, evlerinde bir kutlama yemeği yemektedir. Kadının erkek kardeşi üstü başı kan içinde eve gelir, sokakta başına gelenleri anlatmaya başlar. Genç adam sokakta olanları anlattıkça hikayesi karmaşıklaşır, boşluklar şüpheleri artırır ve bütün aile büyük bir trajediye doğru sürüklenir.

Orphans / Öksüzler, 1 Ekim 2011 Cumartesi akşamından itibaren ekim ve kasım ayları boyunca her perşembe, cuma ve cumartesi 21.00’de, pazar 17.00’de Dotmarsta Salonu’nda sahnelenecek.

Dot, Maçka G-Mall içinde yeni bir salon daha açıyor
Üç sezondur Maçka G-Mall’da Dotmarsta Salonu’nda oyunlar sahneleyen Dot, bu sezon yine Maçka G-Mall’da yeni bir salon daha açıyor.
Bu yeni salonun hazırlık çalışmaları henüz devam ediyor. Kasım-Aralık 2011 döneminde açılacak yeni salon, yeni bir proje ile sezona başlayacak. Yeni salonda sahnelenecek olan yeni proje BEAUTIFUL BURNOUT, projenin yönetmeni ise MURAT DALTABAN.

Dotmarsta Salonu
Maçka G-Mall
Harbiye Mahallesi Kadırgalar Caddesi No:3 İstanbul

İletişim ve Rezervasyon için:
0212 232 48 28 – 0212 232 44 40 – 0212 251 45 45


(Telefonda kredi kartı ile bilet satışı yapılıyor.)

Dot, Öksüzler ile 1 Ekim’de perde açıyor hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Dot, Öksüzler ile 1 Ekim’de perde açıyor hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Bunu Baktınız mı?

Tatilde okunabilecek kitap önerileri!

Tatilde okuyabileceğiniz 11 kitap listesini bir araya getirdik! Tatile çıkarken tatil bavulunuza dahil edebileceğiniz kumsalda sahil ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir