Genel

Ducray Sensinol Serum’la saç derinizi yenileyin

Ducray Sensinol Serum’la saç derinizi yenileyin ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Ducray Sensinol Serum’la saç derinizi yenileyin hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Ducray Sensinol Serum’la saç derinizi yenileyin konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

kadin sac guzel kahverengi mkl

Stresli yaşam, hava kirliliği, saçı yüksek ısıda kurutmak ve boyalar zamanla saç derinizin tahriş olmasına neden olur. Tahriş olan deri gerekli bakım yapılmadığı zaman saç dökülmelerine de neden olur. Zarar gören deri hassaslaşarak kaşıntıya ve acıya neden olur. Sağlıklı saçların hayattaki önemini bilen Ducray Laboratuvarlarının yeni ürünü Sensinol Serum bütün bu şikayetleri en aza indirmek için tasarlandı.

Paraben, parfüm ve renklendirici içermeyen fizyo-koruyucu serum, saç derinizin yeniden doğal dengesine kavuşmasına yardımcı olacak. Saç renginizi de koruyan Sensinol Serum, içinde barındırdığı polidokanol, glikokol ve çinko-glukonat’la derideki kaşıntıları alırken nemlendirecek.

Ducray Sensinol Serum’un en sevdiğimiz yanı ise saçı yağlandırmayan bir içeriğe sahip olmaası. Biyolojik olarak da parçalanabilen bileşenler içeren serum doğanın dengesinin de korunmasına yardımcı oluyor.

Sensinol Serum’un kısa sürede etki etmesi için nasıl kullanılması gerekir?

Ducray Sensinol Serum yedi gün boyunca saç derisine uygulanmalıdır. Her uygulamada yaklaşık 15 sprey, tercihen masajla sıkılmalıdır. Durulanmamalıdır.

Ducray Sensinol Serum’la saç derinizi yenileyin hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat