Güzellik

Elidor’un yeni yüzü Sarınay Sarıkaya oldu

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Elidor’un yeni yüzü Sarınay Sarıkaya oldu konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Elidor’un yeni yüzü Sarınay Sarıkaya oldu ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

serenay sarikaya elidor mkl

Tükenmişlik sendromu nedeniyle ani bir kararla Almanya’ya dönen ve kızı Lara’yı dünyaya getiren Meryem Uzerli, reklam kampanyasındaki rolünü Serenay Sarıkaya’ya kaptırdı. Elidor’un yeni yüzü olan Sarıkaya reklam kampanyası kapsamında kamera karşısına geçmek için bir milyon lira aldı.

Miss Turkey 2010’da ikinci olduktan sonra dikkatleri üzerine çeken, şu anda da Medcezir dizisindeki rolüyle çok beğenilen Serenay’a rol arkadaşı Hazal Ergüçlü’de eşlik etti. Elidor reklama ait herhangi bir görüntüyü basınla paylaşmadı ancak bu haber şimdiden gündeme bomba gibi düştü.

Elidor’un yeni yüzü Sarınay Sarıkaya oldu başlıklı makalemizin sonuna geldik..Elidor’un yeni yüzü Sarınay Sarıkaya oldu ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat