Kadın

Esprilerine Verdiğiniz Tepkiler

Esprilerine Verdiğiniz Tepkiler

Her erkek komik değildir ama şöyle de bir gerçek var; her erkek kendini komik bulur. Eğer onun sizi güldürmek için sarf ettiği çabaya, gülerek karşılık verirseniz kendini iyi hissedecektir. Hatta sadece kendini iyi hissetmekle kalmayacak, sizinle geçirdiği akşamla ilgili aklında güzel şeyler kalacaktır.

Ona Olan Merakınız

Kendinden bahsetmek şüphesiz çoğumuzun en sevdiği sohbet konusudur. Eğer hayatını ya da belli konulardaki fikirlerini merak ediyorsanız ona sorular sormaktan çekinmeyin. Ve tabii ki sorduğunuz soruların cevabını, soruyu sorarkenki merakınızı kaybetmeden, dikkatle dinleyin.

İnsan İlişkileriniz

Sadece ona karşı kibar davranarak kimseyi kandıramazsınız. Genel olarak çevrenize bakışınız, konuşmanız, hareketleriniz çok dikkatli bir çift göz tarafından izleniyor, unutmayın. Otopark görevlisi, garson, yemekte karşılaştığınız arkadaşları, milli piyangocu gibi üçüncü kişilerle iletişiminiz önemsiz gibi gözükse de ilk buluşma testinin puanlamasında ciddi rol oynuyor.

Sürekli Şikayet Halinde Olmak

Yemekteki fazla tuzdan girdiğiniz filmin sıkıcılığına, havanın soğukluğundan garsona gıcık olmanıza… Gece boyunca karşılaştığınız her şeyi eleştirdiyseniz, o erkekle ikinci kez buluşmayı çok da fazla hayal etmeyin.

Kendinizi Övmek

Evet kendimiz hakkında konuşmalıyız ama çok da fazlaya kaçmamalıyız. Sadece kendinizi anlatmayın. Sadece kendinizden bahsederek, kendini öven bir duruma düşmeyin. Bu hem sıkıcı hem de itici görünmenize yol açar. Bırakın o sizi övsün…

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat