Genel

Guerlain Rouge 2014 Yaz Koleksiyonu

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Guerlain Rouge 2014 Yaz Koleksiyonu konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Guerlain Rouge 2014 Yaz Koleksiyonu ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

guerlain rouge g mkl

Guerlain 2014 yaz sezonunu Rouge G de Guerlain koleksiyonuyla karşılıyor. Kaşmir beji, derin kahve tonu, turuncu, pembe ve yakut pembesi olmak üzere beş farklı renkle karşımıza çıkan kozmetik markası, iddiayı seven kadınlara sesleniyor. Klasik renklerden sıkılanları da unutmayan Guerlain, koleksiyon kapsamında Mercedes Benz ve Lamborghini renklerinden esinlenerek tasarlanan özel ambalajlı 2 limited edition ruja da yer verdi.

Rujların formülünde dudaklara ışıltı vermek için yakut tozu, pürüzsüz ve nemli dudaklar için hyaluronic asit kürecikleriyle yabani mango yağı kullanıldı. Bu sayede Rouge G de Guerlain rujlarıyla yoğun renkli, yumuşacık, nemli ve dolgun dudaklara sahip olabiliyorsunuz.

Rouge G de Guerlain Ruj Renkleri
15 Galiane: Kaşmir beji
16 Gaetane: Derin kahve tonu
48 Geneva: Sıcak mercan tonlu turuncu
77 Geraldine: Parlak pembe
78 Gladys: Canlı yakut pembesi

Rouge G de Guerlain Limited Edition Rujlar

Mercedes-Benz: Derin yakut rengi
Lamborghini: Zarif pembe

Guerlain Rouge 2014 Yaz Koleksiyonu hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Guerlain Rouge 2014 Yaz Koleksiyonu hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat