Burçlar

Hakan Kırkoğlu’ndan 2012’nin öne çıkan fırsat zamanları-2

Hakan Kırkoğlu’ndan 2012’nin öne çıkan fırsat zamanları-2 ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Hakan Kırkoğlu’ndan 2012’nin öne çıkan fırsat zamanları-2 hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Hakan Kırkoğlu’ndan 2012’nin öne çıkan fırsat zamanları-2 konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

piyango para glr

2012’nin öne çıkan fırsat zamanları yazısının 1. bölümünü okumak için tıklayınız.

Gelecek yıl hangi dönemler hangi işler için daha verimli olabilir. Bu tarihleri not etmenizde fayda var. Astrolog Hakan Kırkoğlu anlatıyor.

2012’nin değişik fırsat dönemlerine bakmaya devam ediyoruz. Ay’ın ışığının büyüdüğü bu dönemlerde daha hızlı hareket edebilirsiniz. Her yeniayın getirdiği temaların daha farklı olduğunu söylemeliyiz. Belirli aylar belirli girişimleri desteklerken, bu farklı vurgulara dikkat edebilirsiniz.

17 – 31 Ağustos döneminde, Aslan burcundaki yeniay güven tazeleyeceğimiz bir döneme işaret ediyor. Bu dönemde kişisel gücümüzü ortaya koyarak, ikna edici yönde hareket edebiliriz. Süregelen ilişkileri onarmak ya da en azından yeni bir dengeye ulaşmak istiyorsak, bu dönemde daha itinalı davranmamız gerekecek. Benzer şekilde, yine bu dönemde hayatımıza neş’e ve keyif getiren konulara, aşka çok daha duyarlı bir durumdayız. İlişkilerimizde güç savaşı yaşanıyorsa, bu dönemde duygularımıza gem vurmak için çaba sarfedebiliriz. Ekonomik anlamda bu dönem fazladan harcamaların yükseldiği bir zaman dilimi olabilir. 16 – 30 Eylül yeniay-dolunay sürecinde dikkatlerimizi daha somut konulara ve iş süreçlerine odaklamak durumundayız. Bu dönemde çalışkanlığımızı ortaya koyabilmek için karşımıza gelen fırsatları değerlendirmeye bakalım. Detay gerektiren işlerde ya da iş ortamında yeni bir düzen yaratma konusundaki çabalarda başarılı olmak daha kolay olacak. Önceliklerimizi netleştirdiğimiz ölçüde daha verimli olabiliriz. Bu dönemde aynı zamanda duygusal açıdan konsantre olabileceğimiz, kararlılıkla ilerleyebileceğimiz durumlar olabilir. 15-29 Ekim aralığında Ay büyürken, ortaklaşa işlere, evliliğe ve iş hayatındaki anlaşmalara odaklanmamız sürpriz olmaz. Bu dönemde çıkarlarımızı daha iyi korumak mücadelesinde olabiliriz. İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda diplomatik ve dikkatli davranarak daha iyi sonuçlar alabiliriz. Bu nedenle soğukkanlı davranmamız ve duygularımızı kontrol altına almamız gereken bir dönemde olacağız. Daha stratejik davranabiliriz. Aynı zamanda bu dönemde, yeni yatırımlar ve ortaklı işlerden gelebilecek kazançlara odaklanabiliriz.

14-28 Kasım tarihleri arasında, Akrep burcunda gerçekleşen güneş tutulması ile de birlikte, hayatımızda bitişler, sonlanmalar ve dönüşümler söz konusu. Duygusal açıdan bizi derinleştiren deneyimlere açık durumdayız. Olayları yüzeysel değil daha yoğun biçimde yaşayabiliriz. Hayatımıza giren yeni durumlara uyum sağlayacak cesareti ortaya koyacağız. Bu dönemde, aşırı duygusal tepkilerimizi kontrol edebilmeli ama aynı zamanda geçmişle olan bağlarımızı değiştirmeye de kararlı davranmalıyız. Her konuda kararlılık ortaya koymak için uygun bir dönemde olacağız. Yılın son yeniay 13 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşecek. 13-28 Aralık döneminde, ufuklarımızı genişletecek tecrübelere çok daha açık olacağız. Yabancılarla ilişkiler, yeni insanlarlar, yeni çevrelerle bir araya gelmek hayatımıza yeni bir anlam katabilir. Aynı zamanda bu dönemde yeni şeyler öğrenmek, bilgimizi arttırmak, kendimizi zeki ve hızlı biçimde ifade etmek, bir takım ticari anlaşmaları harekete geçirebilmek için uygun koşullar yakalayabiliriz. Uluslar arası konularda, akademik alanda, fikirlerimizi daha iyi ifade etme ve inandırıcı olabilme şansına sahip olabiliriz.

Hakan Kırkoğlu
Astroloji Uzmanı

2012’nin öne çıkan fırsat zamanları yazısının 1. bölümünü okumak için tıklayınız.

Hakan Kırkoğlu’ndan 2012’nin öne çıkan fırsat zamanları-2 başlıklı makalemizin sonuna geldik..Hakan Kırkoğlu’ndan 2012’nin öne çıkan fırsat zamanları-2 ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat