Alışveriş

H&M 2014 İlkbahar koleksiyonu

Şuanda H&M 2014 İlkbahar koleksiyonu konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. H&M 2014 İlkbahar koleksiyonu ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

makale hm bahar 2014 bohem gorsel koleksiyon mkl

H&M, bu baharda kent stiliyle kişisel stilli harmanlayan bir koleksiyonla karşımızda. Naturel tonların ağırlıkta olduğu koleksiyona feminen detaylara sahip elbiseler, maskülen deri ceketler ve dünyanın dört bir coğrafyasından esinlenen otantik takılar hakim.

Sokak stilinde feminen detaylardan vazgeçmeyen ancak trendlere de uymak isteyenler için ince pamuklu vual elbiseler ile grafik desenli parçalar koleksiyonun en renkli ürünleri. Bu elbiselerle kombinlenen streç süet çizmeler düz ayakkabılarla da stil sahibi olunabileceğini göstermek için tasarlanmış.

Son bir kaç sezondur yükselişte olan hayvan desenleri H&M 2014 İlkbahar koleksiyonunda da var. Vücuda oturan ceketler, dar pantolanlarda bolca kullanılmış. Çantalarda tam bir nostalji yaşanıyor. Etnik desenli çanta alternatifleri en az takılar kadar önde. Şimdi gelin H&M 2014 İlkbahar koleksiyonu’na daha yakından bakalım.

Suni kürk yelekler ve püsküllü üstlerle kırsal yaşamın etkilerini kent yaşamına getiriyor. H&M’in 2014 Bahar koleksiyonunda yer alan etnik ceketlerle modern kesimli pantolonları bir arada kullanarak şehrin ve bohem yaşamın farklarını aynı anda sokak stilinize yansıtabilirsiniz.

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda H&M 2014 İlkbahar koleksiyonu ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat