Alışveriş

H&M Bağdat Caddesi 2014 Sonbahar’ında açılıyor

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda H&M Bağdat Caddesi 2014 Sonbahar’ında açılıyor konusunu okuyorsunuz.Sitemizde H&M Bağdat Caddesi 2014 Sonbahar’ında açılıyor ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

hm

H&M’den uzun zamandır beklediğimiz sevindirici haber geldi! Dünyanın en çok takip edilen markalarından biri olan H&M, İstanbul’daki ilk amiral mağazasını Bağdat Caddesi’ne açıyor. Cadde’de açılacak mağaza H&M’in tüm dünyada yalnızca 10 tane açacağı konsept mağazalardan bir tanesi olacak.

Açılışı 2014 Sonbahar sezonunda gerçekleşecek olan mağaza 6 kattan oluşacak. Hem Türkiye hem de dünya çapındaki en iddialı mağazalardan biri olması beklenen H&M Bağdat Caddesi’nde markanın çok beğenilen iç giyim koleksiyonundan günlük koleksiyonlarına kadar pek çok ürünü yer alacak.

H&M Bağdat Caddesi 2014 Sonbahar’ında açılıyor hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.H&M Bağdat Caddesi 2014 Sonbahar’ında açılıyor hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat