Genel

H&M Conscious Exclusive 2014 Koleksiyonu

H&M Conscious Exclusive 2014 Koleksiyonu ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, H&M Conscious Exclusive 2014 Koleksiyonu hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

hm 2014 conscious koleksiyon mkl

Doğa dostu moda akımının öncüsü olan H&M Conscious ve Conscious Exclusive 2014 koleksiyonuyla Hollywood ihtişamını ayağınıza kadar getiriyor. Top model Amber Valetta’nın kampanya yüzü olduğu H&M Conscious, organik ve geri dönüştürülmüş materyaller kullanılarak hazırlandı. Çok dikkat çekici parçalardan oluşan Conscious Exclusive ise sürdürülebilir tasarım ekibi Ever Manifesto ile ortaklaşa yaratıldı. Moda için sürdürülebilirlikten ödün vermemeye kararlı iki ekip güçlerini birleştirerek tüm dünyada yankı bulunan bir koleksiyona imza attı.

Flamenkodan ve bohem görüntülerden ilham alınarak hazırlanan koleksiyonda, çok ince detaylarla işlenmiş dramatik parçalar ön plana çıkıyor.10 Nisan’dan itibaren e seçkin 150 H&M mağazasında satışa çıkacak olan çok özel iki koleksiyonda kullanılan malzemeler arasında organik pamuk, geri dönüştürülmüş polyester, geri dönüştürülmüş polyamid ve tencel yer alıyor.

H&M, Tema Vakfı ile de özel bir işbirliğine imza atarak 10 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında Conscious koleksiyonundan alışveriş yapan her müşteri için Tema Vakfı Balıkesir Kepsut Ağaçlandırma sahasına fidan bağışında bulunacak. Dikilen ağaçlar ile bir H&M Hatıra Ormanı oluşturulacak.

H&M Conscious Exclusive Koleksiyonu’nu görmek için tıklayın.

H&M Conscious Exclusive 2014 Koleksiyonu hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat