Genel

İlişkiyi ayakta tutacak sözler

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda İlişkiyi ayakta tutacak sözler konusunu okuyorsunuz.Sitemizde İlişkiyi ayakta tutacak sözler ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

79077114 thinkstock mutlu iliski cift yatak seks glr

İlişkinizin tazeliğini korumak, sevdiğiniz adam tarafından çekici görünmeye devam etmek için ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmelisiniz. Daha doğrusu ağzınızdan doğru sözlerin çıkmasına özen göstermelisiniz. Sevgilinize karşı sarf ettiğiniz sözler onun ne kadar ruhunu okşarsa, aranızdaki aşkın dinamizmi de o kadar yüksek kalır. İşte ilişkinizi sağlamlaştıracak o sihirli sözler…

154331871 thinkstock mutlu iliski cift romantizm opusme glr

Seninle gurur duyuyorum
Bir erkek, bir kadının kendisinden gurur duyuyor olmasından çok hoşlanır. Tabii dümdüz bir şekilde, “Onun başarılarından mutluluk duyuyorum” demeniz gerekmez. Onunla gurur duyduğunuzu, dolaylı yoldan da anlatabilirsiniz. Mesela arkadaş grubunuzla sohbetteyken, başkalarına, eşinizin başarıyla üstesinden geldiği bir iş hakkında bildiklerinizi anlatarak, onun hayatındaki detaylara önem verdiğinizi gösterebilirsiniz. Ne tür işlerde iyi olduğunu dile getirerek onunla gurur duyduğunuz sinyalini verebilirsiniz. Ondan bir şey yapmasını isterken, “Bunu senin yapacağından eminim” diyerek onu gururlandırabilirsiniz.

175225554 thinkstock iliski cift romantizm yatak seks opusme glr

Teşekkürler
Ne konuda olduğunun bir önemi yok; onu herhangi bir şey için takdir ettiğinizi mutlaka belirtmelisiniz. Diyelim ki çok yoğun bir iş günü geçirdiğini biliyorsunuz. Akşam yemeğindeyken o yoğunluk arasında sizinle ilgili olan bir konuya öncelik verdiği için ona teşekkür etmelisiniz. Ya da mesela ev işleri konusunda iş bölümü yaptınız ve o üstüne düşen görevleri yerine getirdi. İşler bittikten sonra “Sayende evimiz tertemiz oldu, teşekkür ederim” demek, aranızdaki sıcak bağı daha da güçlendirir.

cift iliski sarilma ozur glr

Özür dilerim
Hatalı olduğunuzu kabul edip özür dileme erdeminizi sergilemekten çekinmeyin. Bu, onu ne kadar önemsediğinizi, yaptığınız yanlışlıktan dolayı üzgün olduğunuzu, onu üzmüş olmaktan pişman olduğunuzu gösterir.

200258240 001 thinkstock flort romantizm aksam yemegi cift iliski glr

Akşam 8’de, Taksim’de…
Her gece dışarıya çıkın demiyoruz ama en azından ayda bir gün birlikte eğlenin. Önceden konuşmadan, spontane bir şekilde ona not bırakarak randevu vermek çok seksi bir hareket! İlişkinize heyecan katacağı muhakkak.

176979756 thinkstock iliski cift dedikodu sohbet glr

Bence şu kadın seni süzüyor
Hadi ama kıskançlık yapmayın! Onun biraz egosunu şişirmekten zarar gelmez. Başka kadınların ilgisini çeken bir erkeğe sahip olduğunuz için kendinizi şanslı hissettiğinizi söyleyebilirsiniz.

159668559 thinkstock mutlu cift iliski romantizm ask opusme glr

Aldığın hediyeyi arkadaşlarım çok beğendi
Erkekler kadınlara hediye seçerken çok zorlanırlar. Acaba aldığım şeyi sevecek mi diye düşünmeden edemezler. İyisi mi ondan aldığınız hediyenin sizi ne kadar mutlu ettiğini ona gösterin. Sizin tarafınızdan onaylanmış olmak ona kendini iyi hissettirecek, sizi mutlu etmek için elinden geleni yapmaya devam etmesini sağlayacaktır.

yanak yanaga opusmek mutlu cift iliski glr

Dinlenmen lazım
Gün boyu yapacak ne çok işiniz var! Bunlardan dolayı yorgun düşmemek mümkün değil. O gün eşiniz sizden daha yorgunsa kalan işleri devralıp, “Sen biraz dinlen” demek, onu ne kadar düşündüğünüzü ortaya çıkarır. Elbette bu durum karşılıklı, siz de zaman zaman aynı özeni beklemekte haklısınız.

mutlu iliski cift evlilik sevgili ask glr

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat