Beslenme

Kalori ölçen aplikasyon: Meal Snap

Şuanda Kalori ölçen aplikasyon: Meal Snap konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. Kalori ölçen aplikasyon: Meal Snap ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

meal snap kalori olcen aplikasyon mkl

Uzun zamandır yediklerinize dikkat ediyor, fazlalıklarınızdan da kurtulmak istiyorsunuz. Bunun için evde kendinize sağlıklı bir beslenme planı uygulamak kolay. Peki ya dışarı çıktığınızda?

Ailece harika bir brunch’a gitmişsiniz, açık büfeyi gördüğünüzde gözünüz dönmesin de ne olsun? Yine de diyette olduğunuzu kendinize hatırlatarak kalorisi düşük seçimler yapmaktan yanasınız. Peki, ama hangi yiyecekten, ne kadar almalısınız?

İşte bu durumda imdadınıza telefonunuz yetişiyor. Telefonunuza yükleyeceğiniz bir aplikasyonla sorunuza cevap alabiliyorsunuz. Şimdiye dek bu uygulama ile tanışmamış olanları tanıştıralım. Aplikasyonun adı, Meal Snap.

Yapmanız gereken şu: Tepsinize yiyecekleri alıyorsunuz ve hemen bir fotoğrafını çekiyorsunuz. Fotoğraf içeriği, kalori veri tabanına aktarılıyor ve dakikalar içinde yemeğinizin toplam kalori miktarını öğreniyorsunuz. Uygulama, 500 binin üzerinde yiyecek ürününü veri tabanına iletebiliyor.

Aplikasyon sayesinde sadece kaç kalori alacağınızı öğrenmekle kalmıyor; yiyeceklerinizdeki protein, yağ, karbonhidrat, vitamin miktarlarıyla ilgili de bilgi alabiliyorsunuz.

Küçük bir uyarı: Yediklerinizin kalorisini sayın evet ama bunu takıntılı hale getirmeyin. Önemli olan ne kadar sağlıklı besinlere ulaştığınız ve ne kadar sağlıklı beslendiğiniz.

Kalori ölçen aplikasyon: Meal Snap hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat