Genel

Karl Lagerfeld’den iki yeni parfüm

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Karl Lagerfeld’den iki yeni parfüm konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Karl Lagerfeld’den iki yeni parfüm ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

karl lagerfeld parfum tasarim reklam kampanya mkl

Modanın en çok çalışan isimlerinden biri olan Karl Lagerfeld, iki yeni parfümle karşımıza çıktı. 1978’den bu yana 15 farklı koku çıkartan 80 yaşındaki tasarımcı kendi ismini taşıyan bir erkek bir de kadın parfümü hazırladı.

Kadınlar için hazırladığı parfümde Serge Majoullier ve Christine Nagel’le ortak çalışan Lagerfeld, çiçek notalarına bolca yer verdi. Limon, şeftali manolya ve gül özlerinin yer aldığı parfüm lavanta notalarıyla birleştirildi. Hafif olduğu kadar kalıcı da olan Karl Lagerfeld’in kadın kokusu favori bahar parfümlerimiz arasındaki yerini aldı bile.

Erkek kokusu için de Christophe Hérault’la çalışan tasarımcı odun notalarına bolca yer verdi. Erkek kokularında lavanta kokusunun baskın olmasından hoşlanmayan tasarımcı bu nedenle erkekler için hazırladığı yeni kokusunda daha hafif notaları kullandı. Hazırladığı kokuyu kendisinin de çok severek kullandığını söyleyen Karl Lagerfeld, erkeklerin yeni kokusuyla kadınları peşlerinden koşturabileceğini iddia ediyor.

Karl Lagerfeld’den iki yeni parfüm hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Karl Lagerfeld’den iki yeni parfüm hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat