Stil

Kate Middleton stilini değiştiriyor

Kate Middleton stilini değiştiriyor ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Kate Middleton stilini değiştiriyor hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

kate middleton etek uyari mkl

Kate Middleton milyonlar tarafından takip edilen ve çok beğenilen stilini biraz da olsa değiştirecek gibi görünüyor. Genellikle dizin hemen üzerinde biten kısa elbiseler giyen Cambridge Düşesi, geçtiğimiz haftalarda Kraliçe Elizabeth tarafından uyarı almıştı. Son dönemlerde basında verdiği frikiklerle gündeme gelen Middleton’ı uyaran Elizabeth, gelininin takı tercihlerinden de memnun olmadığını dile getirmişti.

Bu uyarıdan sonra resmi davetlerde daha kapalı giyinmeye ve Kraliçe tarafından verilen mücevherleri takma kararı alan Kate, bundan sonra katılacağı tüm gezi ve davetlerde Catherine Walker’ın seçtiklerini giyecek. Cambridge Düşesi Nisan ayında gerçekleştireceği Yeni Zellanda ve Avusturalya turlarında uzun etek boyuna sahip elbiselerle kameralar karşısına çıkacak.

Peki Catherine Walker kim?

Kate Middleton’ın yeni stil danışmanı olan Catherine Walker, Kraliyet Ailesi’ne pek de uzak bir isim sayılmaz. Daha önce de Prenses Diana’nın stil danışmanlığını yapan Walker, Kraliçe Elizabeth’in tercihlerini yakından takip ediyor. Diana’nın ölümünden birkaç ay öncesine kadar onunla çalışan Catherine Walker’ın Kate Middleton’a nasıl kıyafetler giydireceği büyük bir merakla bekleniyor.

Resmi geziler sırasında tıpkı Prenses Diana gibi yaka kısmı daha kapalı ve etek boyu uzun tasarımlar giyecek olan Kate Middleton, özel balolar için de daha şimdiden oldukça gösterişli parçalar sipariş etti. Bakalım Kate, yeni stiliyle de milyonları peşinden koşturabilecek mi ?

Kate Middleton stilini değiştiriyor ile ilgili konumuzu okudunuz.Umarım beğenmişsinizdir..Aşağıda Kate Middleton stilini değiştiriyor konusuna benzeyen diğer konuları listedelik..Umarım ilginizi çeker..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat