Genel

Kate Middleton’ın elmas kolyesi

Kate Middleton’ın elmas kolyesi hakkında hazırladığımız güncel yazımızı okumaktasınız.Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

kate middleton duses kolye gerdanlik hediye mkl

Prens George’u dünyaya getirdikten sonra davetler konusunda seçici olan Kate Middleton, ailesiyle gittiği tatilden sonra ilk resmi davete dün akşam katıldı. National Portrait Gallery’de düzenlenen bir galaya katılan Middleton, 430 seçkin davetlinin karşısına Jenny Peckham tasarımı lacivert bir elbise ve Kraliçe Elizabeth tarafından kendisine hediye edilen elmas bir kolyeyle çıktı.

Dalgalı çektirdiği fönü ve uzun lacivert elbisesiyle klasik imajınnın dışına çıkmayan Cambridge Düşesi’nin kolyesi ise gecenin yıldızı oldu. Kraliçe Elizabeth’e düğünü sırasında Hindistan Kralı Nizam of Hyderabad tarafından hediye edilen elmas kolyeyle kırmızı halıdan yürüyen Middleton herkesi kıskandırdı.

Geçtiğimiz haftalarda Kate’in etek boyu tercihleri nedeniyle Düşes’le kısa süreli bir gerginlik yaşayan Kraliçe Elizabeth gelinine hediye ettiği bu paha biçilemez elmas kolyeyle aradaki buzları eritmiş gibi görünüyor, ne dersiniz?

Kate Middleton’ın elmas kolyesi hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat