Genel

Kristen Stewart Chanel reklamları

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Kristen Stewart Chanel reklamları konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Kristen Stewart Chanel reklamları ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

chanel kristen stewart reklam kampanyasi mkl

Heyecanla beklediğimiz Chanel-Kristen Stewart işbirliğinin ilk görüntüleri basına sızdı! Geçtiğimiz Aralık ayında markanın 2014 İlkbahar-Yaz koleksiyonunun yüzü olacağı açıklanan güzel oyuncu, kamera karşısına geçerek Chanel Métiers d’Art Dallas koleksiyonunu tanıttı.

Karl Lagerfeld tarafından çekilen kampanya fotoğraflarında asi ve güzel bir kovboyu canlandıran Stewart, objektif önünde kusursuz olduğunu kanıtladı. Instagram hesabı üzerinden sızdırılan fotoğraflar mükemmel bir kampanyanın bizi beklediğinin sinyallerini verdi. Kimileri güzel oyuncunun özensiz stiliyle Chanel’in yeni yüzü olmasını anlamsız bulsa da biz çekimleri çok sevdik.

Mayıs ayında tamamı yayınlanacak işbirliğine ait fotoğrafları görmek için sabırsızlanıyoruz!

Kristen Stewart Chanel reklamları hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Bir önceki yazımız olan Yves Saint Laurent'nin hayatı ve tasarımları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat