Genel

MAC Lorde işbirliği

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda MAC Lorde işbirliği konusunu okuyorsunuz.Sitemizde MAC Lorde işbirliği ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

lorde mac isbirligi koleksiyon mkl

Küçük yıldızlar moda dünyasına yön vermeye devam ediyorlar! 56. Grammy Ödülleri’nde “En iyi solo performans” ve “En iyi şarkı” ödülünü kazanan 17. yaşındaki Lorde, MAC’in yeni ilham kaynağı oldu. Birlikte sınırlı sayıda satışa çıkacak olan özel bir koleksiyon hazırladıklarını açıklayan MAC ve Lorde, şarkıcının hayranlarını heyecanlandırdı.

Genç şarkıcının imzası haline gelen vamp makyajdan ilham alacak olan koleksiyonda koyu renkteki rujlar ve ojeler ön plana çıkacak. Sahne makyajlarını da MAC’in uzman makyaj artistlerinden biri olan Amber Deadon’a yaptıran Lorde, 2014’ün yaz aylarında koyu ruj akımını yeniden popüler hale getirecek gibi görünüyor.

Haziran ayının 5’inde satışa çıkacak olan Max X Lorde koleksiyonu için ajandanıza not düşmeyi unutmayın!

MAC Lorde işbirliği hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.MAC Lorde işbirliği hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat