Genel

Mary-Kate Olsen’ın Vintage Cartier nişan yüzüğü

Mary-Kate Olsen’ın Vintage Cartier nişan yüzüğü ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Mary-Kate Olsen’ın Vintage Cartier nişan yüzüğü hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Mary-Kate Olsen’ın Vintage Cartier nişan yüzüğü konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

mary kate olsen cartier nisan yuzugu mkl

Mary-Kate Olsen kendisine hediye edilen nişan yüzüğüyle diğer bütün ünlüleri sollamış gibi görünüyor. İki yıldır kendisinden 17 yaş büyük Olivier Sarkozy’le birlikte olan Olsen, ilişkisini bir sonraki adıma taşıyarak nişanlandı.

Aralarındaki yaş farkı hakkındaki dedikodulara aldırmayan ve mutlu bir birliktelik yürüten Mary-Kate, nişanlısının küçük kızıyla da oldukça iyi anlaşıyor. Nişanlandığı haberinin hemen ardından Pazartesi günü yüzüğüyle görüntülenen eski oyuncu yeni tasarımcı günün konusu oldu. Sarkozy’nin hediye ettiği Vintage Cartier’le kameralara yakalanan Olsen bütün kadınları kıskandırdı.

Dört karatlık yüzük çevresindeki 16 adet safirle de dikkatleri üzerine çekiyor. Sevgilisi için 81 bin doları gözünden çıkaran Olivier, erkekler arasında yeni bir rekabet başlatacak gibi görünüyor. Ne dersiniz?

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda Mary-Kate Olsen’ın Vintage Cartier nişan yüzüğü ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat