Genel

Melie Braille Aşk Koleksiyonu

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Melie Braille Aşk Koleksiyonu konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Melie Braille Aşk Koleksiyonu ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

braille ask kolye hediye mkl

Henüz sevgilinize hediye almadıysanız ve orjinal bir şeyler arıyorsanız Melike Kapıcıoğlu’nun Braille Aşk Koleksiyonu’na bayılacaksınız. Daha önce detaylı bir yazıyla size tanıttığımız Melie’nin kolyeleriyle gerçek aşkın ruhun derinliklerinden geldiğini sevdiğinize gösterebileceksiniz.
1821 yılında Louis Braille tarafından görme engelliler için hazırlanan alfabeyle “Aşk” yazan kolyeler maneviyhatlarıyla da dikkatleri üzerlerine çekiyorlar.

Koleksiyonda 18 ayar altın ve pırlantadan oluşan kolyelerin yanı sıra her bir parçası birbirinden farklı boynuz yüzey üzerine yazılı tasarımlar da yer alıyor. Braille Aşk Kolyeleri’yle sevginizi farklı bir yoldan anlatırken satın aldığınız ürünlerden elde edilen gelirin bir kısmı da 6 Nokta Körler Vakfı’na bağışlanacak.

Melie Braille Aşk Koleksiyonu ile ilgili konumuzu okudunuz.Umarım beğenmişsinizdir..Aşağıda Melie Braille Aşk Koleksiyonu konusuna benzeyen diğer konuları listedelik..Umarım ilginizi çeker..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat