Kadın

Mesut Özil ile Amine Gülşe David Beckham çiftini solladı!

İngiliz kozmetik firması yıllardır David ve Victoria Beckham çifti ile çalışıyorlardı. Ancak firma, geçtiğimiz ay dünya magazin gündeminde günlerce konuşulan bir evliliğe imza atan futbolcu Mesut Özil ve Amine Gülşe çifti için harekete geçti.

Arsenal’de 10 numaralı forma giyen Mesut Özil, geçtiğimiz ay Amine Gülşe ile dillere destan bir düğün yaptı. Günlerce dünya magazin gündeminde kalan çift için büyük firmalara harekete geçti.

Adeta reklam olan çift, David ve Victoria Beckham’ın tahtını sarstı İngiliz kozmetik devi Citizen Cosmetics Limited reklam anlaşmaları yapıldı. Daha sonra işleri büyütmek için gelen tüm teklifleri değerlendirdiği öğrenildi.

Çiftin müzik, reklam ve film yapımcılığı düşündükleri de konuşulanlar arasında yer alıyor. Yeni sektörlerden elde edilen gelirler de çiftin ortak hesabına yatacak. Aynı zamanda bu paranın bir kısmı ise yardım kuruluşlarına bağışlanacak.

6 yıl önce 47 milyon euroya Real Madrid’den Arsenal’e transfer olan Özil, haftalık 350 bin sterlin yani yaklaşık 2.5 milyon lira kazanıyor.

Bir önceki yazımız olan Mom jean nedir? Sezonun trend mom jean modelleri ve fiyatları başlıklı makalemizde bel, kombin ve pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat