Genel

Miranda Kerr, 7 For All Mankind reklamlarında

Miranda Kerr, 7 For All Mankind reklamlarında ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Miranda Kerr, 7 For All Mankind reklamlarında hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Miranda Kerr, 7 For All Mankind reklamlarında konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

miranda kerr 7 all mankind sonbahar 2014 reklam moda mkl

Eşi Orlando Bloom’dan ayrıldıktan sonra adı Justin Bieber ile aşk dedikodularına karışan ve gündemden düşmeyen Victoria’s Secret’ın güzel meleği Miranda Kerr, çareyi kendini işine vermekte buldu. Dünyaca ünlü kot markası 7 For All Mankind için kamera karşısına geçen model, cesur pozları ve güzelliği ile büyüledi.

Bir çocuk annesi güzel model, bazı fotoğraflarda üstsüz pozlar verdi. Çekimlerde Miranda Kerr’e eşlik eden isim, Jon Kortajarena oldu. Çekimler Sebastian Feana tarafından siyah beyaz konseptte gerçekleştirildi.

miranda kerr 7 all mankind sonbahar 2014 reklam moda

miranda kerr 7forallmankind 2014 reklam moda

Evet..Yazımızın sonuna geldik..Bu konumuzda Miranda Kerr, 7 For All Mankind reklamlarında ile ilgili bilgilere yer verdik..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat