Genel

Naomi Campbell’ın anti-aging sırrı

Naomi Campbell’ın anti-aging sırrı ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Naomi Campbell’ın anti-aging sırrı hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

naomi campbell cilt bakim sirlari mkl

1990’lı yıllara damga vuran ve modellik konusunda rakipsiz isimlerden biri olan Naomi Campbell, 43 yaşında olmasına rağmen genç görüntüsüyke herkesi kıskandırıyor. Geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda kendisine sorularn soru üzerine sırrını açıklayan Campbell yeni bir akım başlatacak gibi görünüyor. Top model kırışıklıkların önüne geçmek için yeşil sebze suyu içtiğini açıkladı.

Peki nedir bu yeşil sebze suyu? Bundan yaklaşık beş yıl önce Amerika’da ortaya çıkan ancak Türkiye’de fazla ilgi görmeyen bu detoks türü pek çok şeye iyi geliyor. Sebzeleri katı meyve sıkacağında sıkarak elde ettiğiniz yeşil meyve suyu, vücudunuzun mineralleri, vitaminleri ve anti-oksidanları anında emmesine yardımcı olur. İçerisinde cilt için oldukça önemli olan klorofili barındıran yeşil sebze suyu doğal detoks etkisi gösterirken dokulara oksijen taşınmasına yardımcı olarak cildinizin kırışmasını engeller.

Yeşil sebze suyu nelerden elde edilir?

– Ispanak, roka ve karalahana gibi yapraklı yeşillerden,

– Brokoli ve semizotu gibi yeşil sebzelerden,

– Bitkilerin saplarından,

– Yeşil elma ve armut gibi az şekerli meyvelerden.

Yeşil sebze suyunun yararları

– Kolestrolünüzü düşürür, kan basıncınızı azaltır.

– Hücre ve dokulara oksijen taşığı için cildi güzelleştirir.

– Saç ve tırnak sağlığına iyi gelir.

– Zayıflamaya yardımcı olur.

– Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Naomi Campbell’ın anti-aging sırrı hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Naomi Campbell’ın anti-aging sırrı hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat