Genel

Oscar kazanan en iyi kadın oyuncular neler giydiler?

Oscar kazanan en iyi kadın oyuncular neler giydiler? hakkında hazırladığımız güncel yazımızı okumaktasınız.Beğeneceğinizi umuyoruz 🙂

oscar kirmizi hali unlu stil mkl

Media Run Digital 2014 86. Oscar Töreni bu Pazar günü muhteşem bir şovla ekranlara gelecek. Cate Blanchett’ten Amy Adams’a kadar pek çok iddialı oyuncu “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü eve götürmek için yarışıyor. Güçlü adaylıklar kadar bizi heyecanlandıran bir diğer konu ise bu güzel oyuncuların nasıl tasarımlarla kırmızı halıda yürüyecekleri.

1929 yılından bu yana dağıtılan sinema sektörünün en prestijli ödülü kırmızı halıda bugüne kadar pek çok önemli ismi ağırladı. İlk ödülü eve götüren Janet Geynor’dan Audrey Hepburn’e kadar unutulmaz pek çok isim giydikleriyle moda dünyasında iz bıraktılar. Uzun yıllar zarif elbiseleri ağırlayan Oscar’ın kırmızı halısı için 1996 yılında her şey değişti. Ödülü eve götürme hakkını kazanan Cher, geceye Bob Mackie tasarımı transparan bir elbiseyle katılınca kırmızı halının gidişatını da değiştirdi.

1996’dan 2013’e kadar kimi zaman zarif, kimi zaman fazla abartılı kimi zaman da basit pek çok elbise Oscar’ın halısından geçti. İşte 1929 yılından bu yana “En İyi Kadın Oyuncu Ödülü” nü eve götüren isimlerin giydiği elbiseler ve markaları:

Oscar kazanan en iyi kadın oyuncular neler giydiler? hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Oscar kazanan en iyi kadın oyuncular neler giydiler? hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat