Alışveriş

Porter dergisi satışa çıktı

Şuanda Porter dergisi satışa çıktı konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. Porter dergisi satışa çıktı ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

porter makale gisele bundchen mkl

En çok ziyaret edilen lüks satış sitelerinden biri olan Net-a-Porter’in dergisi Porter raflardaki yerini aldı. İlk sayının kapağı için dünyaca ünlü manken Gisele Bündchen’le çalışan dergi, zengin içeriği ve kaliteli fotoğraf çekimiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Modayı seven ve alışverişinin çoğunu internet üzerinden yapan kadınlar için hazırlanan dergi 60 ülkede raflardaki yerini aldı. 14 Şubat’tan itibaren telefonlara da aplikasyon olarak yüklenebilecek olan Porter, Bündhcen’e ayrılan sayısıyla koleksiyonerler için vazgeçilmez bir sayı olacak.

Porter dergisi satışa çıktı ile ilgili konumuzu okudunuz.Umarım beğenmişsinizdir..Aşağıda Porter dergisi satışa çıktı konusuna benzeyen diğer konuları listedelik..Umarım ilginizi çeker..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat