Kültür & Sanat

Recep İvedik 4’ün fragmanı yayınlandı!

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Recep İvedik 4’ün fragmanı yayınlandı! konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Recep İvedik 4’ün fragmanı yayınlandı! ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

recep ivedik 4 mkl

İlki 2008 yılında vizyona giren ve ilk üç günde 791.536 kişi tarafından izlenen “Recep İvedik” filminin dördüncüsü 21 Şubat 2014 tarihinde izleyiciyle buluşuyor. “Recep İvedik 4″ün önceki gün yayınlanan fragmanı da şimdiden internette çok izlenen videolar arasına girdi.

Yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar’ın oturduğu, yapımcılığını Çamaşırhane Film’in üstlendiği filmin çekimleri İstanbul ve Maldivler’de tamamlandı. Çekimleri dört hafta süren filmin 20 günlük kısmı Maldivler’de gerçekleştirildi.

Şahan Gökbakar’ın başrolde yer aldığı film, Recep İvedik’in Maldivler’de Survivor yarışmasına katılmasını içeren komik maceralarını konu alıyor.

Recep İvedik 4’ün fragmanı yayınlandı! başlıklı makalemizin sonuna geldik..Recep İvedik 4’ün fragmanı yayınlandı! ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat