Moda

Rihanna kendi giyim markasını kuruyor

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Rihanna kendi giyim markasını kuruyor konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Rihanna kendi giyim markasını kuruyor ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

rihanna river island mkl

Rihanna gibi giyinmeye ne dersiniz? Stili fazla iddialı olsa da giydikleriyle sokak trendlerini belirleyen isimlerden biri olan şarkıcı kendi markasını kuruyor. Müzik dünyasındaki başarısını moda dünyasında göstermek isteyen Barbadoslu güzel River Island’la birlikte attığı ısınma turlarından sonra hazır gibi görünüyor.

Modayı insanın tavrını tüketiciyle buluşturduğu bir fırsat olarak gören Riri, Alexander Wang ve Tom Ford gibi yakın dostlarından da fikir alıyor. Emporio Armani ve River Island için hazırladığı kapsül koleksiyonlarının başarılı bir satış grafiği hazırlamasından sonra çalışmalarını hızlandıran şarkıcı bütün vaktini yeni markasını şekillendirmek için harcıyor.

Rihanna kendi giyim markasını kuruyor başlıklı makalemizin sonuna geldik..Rihanna kendi giyim markasını kuruyor ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat