Güzellik

Rujlar sizinle ilgili çok şey söylüyor

Farklı yerlerin ve tonların farklı mealleri vardır. Mesela al tonlar tutkuyu, turuncu tonlar ise neşeyi temsil eder. Her bir ruj renginin sırrını sizlerle paylaşmak istedik.

Turuncu

Sefalı bir kişiliğe sahip epey çevre bir şahıslardır. Boş devirlerini arkadaşlarıyla geçirmekten ve yeni kişiler tanımayı sever ve müspet oluşları dikkatleri üzerine çekmeyi sağlıyor.

Al

Bahadır ve korkusuzluğu temsil eder. Onlar için en kıymetli şeylerden biri hayallerinin peşinden koşmak ve amaçlarına ulaşmak için çok çalışmaktır.

Pembe

Çok sevecen, sempatik ve duygusal kimseleri temsil eder. Rastgele bir sorunun üstesinden rahatlıkla ve anlayışla başa çıkan ve anlayışı olduğundan kişiler minnet duyar.

Nude

Hayatta ufak şeylerden mesut olabilen ve azla yetinip daha fazlasını yapmaya çalışan şahısları rengidir. En çok önemsediği şey dürüstlüktür. Biraz soğukkanlıdır ve iç sesinin doğruluğuna inanır.

Kahverengi

Ailenin her hengam önde geldiği ve onlarla ne kadar vakit geçirirse o kadar mutu olan şahıslardır. Geçmişe baktığında her devir şık anılar bırakacak formda yaşar. Nostalji aşığı kimselerdir ve eski sinemaların, müziklerin ve modanın hayranıdır.

Mor

Bir şeyi sahiden istediğinde o şeyi elde edene kadar uğraşır ve kimse durduramaz. İnatçı ve kararlı bireylerdir. Güçlü bir iradeye sahip ve doğuştan liderlik ruhu vardır. Yarışmadan hoşlanan ve her vakit kazanmayı başaran kimselerdir.

Siyah

Kişilerin ne dediği umursamayan şahıslardır. Kendiniz için yaşar ve mümkün epey birden fazla şeyden bağımsız yaşamaya çalışırlar. Hudut ve kuralların dışına çıkmayı severler.

Renkli

Değişik ve neşeli olduğundan kişiler bazen sizi anlamakta zorlanabilir. Büyük, çılgın hayaller kursalar da idealist şahıslardır.

Etiketler
Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat