Güzellik

Saçınız için podyumdan ilham alın!

Şuanda Saçınız için podyumdan ilham alın! konusunu okumaktasınız.. Sitemizde ayrıca diyet,diyet tarifleri,zayıflama ve spor önerileri,anne ve bebek,bebek bakımı ve moda gibi başlıca konularda bir çok makale bulunmaktadır. Saçınız için podyumdan ilham alın! ile ilgili olan bu yazımızı okuduktan sonra onlarıda okumaya başlayabilirsiniz.

sac trend topuz podyum glr

Getty Images Turkey 2013 yılına hakim olan kısa saç modelleri yeni sezonda tarihe karışıyorlar. Maskülen akımın etkisi altındaki kombinleri feminenleştirmek isteyen tasarımcılar 2014 podyumlarında ensede biten topuzlara, dalgalı saçlara ve at kuyruklarına yer verdiler.

kadinlarkulub.com olarak sizi motonluktan kurtaracak ilham verici podyum saçlarını sizin için seçtik!

yandan sac sari model glr

Getty Images Turkey Yapışık fönlere son vermenin zamanı geldi. Yeni sezonda saçların da en az kıyafetler kadar dikkat çekmesini isteyen tasarımcılar kabarık fönlere podyumlarda sıkça yer verdiler.

Uçları hafif dalgalı ve kabarık bir fön çektirerek spor kombininize farklı bir hava katabilirsiniz.

kahkul sac model 2014 podyum glr

Getty Images Turkey Uzun aralıklarla ortaya çıkan kahküller bütün ihtişamlarıyla geri döndüler. Her türlü saç rengine kolayca adapte edilebilen bu model özellikle geniş alınlı insanlar için kurtarıcı olacak.

Dar alınlı insanlara tavsiye edilmeyen kahkül trendinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise makyaj. Karşınızdakinin dikkatini gözlerinize çeken bu iddialı trend de önemli olan saç renginize uygun tonlardaki farları tercih etmek.

topuz yuksek model podyum ilham sac glr

Getty Images Turkey Zarif görüntüleri seviyorsanız yeni sezonda yüksek topuzlar favoriniz olacaklar. Özellikle düğünlerde ve önemli davetlerde tercih edebileceğiniz sıkı ve yüksek topuklar sizi olduğunuzdan uzun göstererek boy konusunda avantajlı olmanızı sağlayacaklar.

Eğer boyun bölgenizin fazlasıyla açıkta kaldığını hissederseniz maksi küpe ya da kolye kullanarak dikkati dağıtabilirsiniz.

orgu ilham model 2014 glr

Getty Images Turkey Örgüler uzun zaman bizimle olacak gibi görünüyorlar. Geçtiğimiz sezon tüm saçı kaplayan bu model yeni sezonla birlikte farklı modellerin arasına adapte edilmiş olarak karşımıza çıktılar.

Sıradan bir şekilde topladığınız saçınızın ön kısmını örerek hareket katabilir, monotonluktan kurtulabilirsiniz.

at kuyrugu renkli hair colour glr

Getty Images Turkey At kuyrukları yükseliyor! Özellikle mini elbisel ve deri montlarla çok yakışacak olan bu model sezonun diğer bir trendi renkli perçemlerle birleşince ortaya oldukça iddialı bir görüntü çıkartıyor!

the Body Shop Hair Chalk yardımıyla saçınızı renklendirdikten sonra saçınızı sprey yardımıyla sabitleyin ve trendy bir görünümle bütün iltifatları toplayın!

ense topuz model 2014 ilham glr

Getty Images Turkey Yeni sezonun en zarif modeli olan ense topuzu kadinlarkulub.com olarak bizim favorimiz oldu. Sırt dekolteli elbise giyenler için kurtarıcı olan bu model size ayrı bir hava katacak.

Kuaföre uğramadan da rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu topuz modeli aniden çıkan toplantılarda da güzel görünmenize yardımcı olacak.

yan ayrim dalgali fon 2014 glr

Getty Images Turkey Hemen hemen bütün yüz şekline uyan yandan ayrılan dalgalı fön 2014 Baharında en sevilen trendlerden biri olmaya aday. Şık elbiselere olduğu kadar spor kombinlere de adapte edilebilen bu modeli kırmızı ya da bordo rujla tamamlayarak davetin en güzel kadını olabilirsiniz.

kabarik at kuyrugu ilham podyum glr

Getty Images Turkey 2014 yılında karşımıza çıkacak olan at kuyrukları size sıkıcı geldiyse bunu kabarık ve karmaşık bir fönle birleştirmeye ne dersiniz? Konsept partilerde sizi bir adım öne çıkartacak olan bu modelle farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

sac model ilham firkete 2014 sonbahar glr

Getty Images Turkey Lise yıllarında kısa saçlarımızı ortadan kaldırmak için kullandığımız firketeler yılın aksesuarı olmaya aday gibi görünüyorlar. Hemen hemen her podyumda karşımıza çıkan firketeler başlarda gözleri biraz rahatsız da etseler farklı bir hava kattıkları kesin.

Bu trendi doğru bir şekilde uygulamak için Rihanna’nın 2013 Amerikan Müzik Ödülleri’ndeki görüntüsünden ilham alabilirsiniz.

daginik sac model 2014 trend glr

Getty Images Turkey Yataktan kalktınız ancak saçınızı taramak için vaktiniz mi yok? Üzülmeyin kahkül kısmınızı açıkta bırakacak şekilde saçınızı yarım toplayın ve pembe bir allıkla yüzünüze renk verin. Bu görüntüyle sokağın en trend kızı olabileceğinizi unutmayın.

at kuyrugu model ense 2014 glr

Getty Images Turkey Diğer konularımız için,

2014 saç renkleri
2014 yılında saçlarda yeni renkler neler olacak, biliyor musunuz? Doğal tonlardan uç noktalara kadar gezinen renk skalası, bu yıla damgasını vuracak.

Kolay yağlanan saçlar için öneriler
Yağlı saçlar hakkında doğru bilinen yanlışlar ve yapılması gerekenleri Akademi Saç Merkezi Saç Sağlığı Uzmanı Trikolog Evrim Bayraktar kadinlarkulub.com’a anlattı.

Hangi ünlüye hangi saç yakışır?
Ünlülerin ideal saç modellerini ve renklerini saç tasarımcısı Uğur Alevyılmaz’a sorduk. Hangi ünlüye hangi saç yakışır? İşte cevaplar!

2014 saç trendi: Ombre Saç Renkleri
Saç renginizde değişiklik yapmak istiyor ama çok köklü değişikliklerden korkuyorsanız Hollywood ünlülerinin başlattığı Ombre saç renklerini deneyebilirsiniz.

Saçınız için podyumdan ilham alın! başlıklı makalemizin sonuna geldik..Saçınız için podyumdan ilham alın! ile ilgili sorularınızı/yorumlarınızı aşağıdaki yorum formunu doldurarak , bu sayfaya gönderebilirsiniz.Teşekkürler.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat