Genel

Superga’nın yeni yüzü Suki Waterhouse

Sitemize hoşgeldiniz.. Şuanda Superga’nın yeni yüzü Suki Waterhouse konusunu okuyorsunuz.Sitemizde Superga’nın yeni yüzü Suki Waterhouse ve bunun gibi bir çok kategoride yazılarımız bulunmaktadır.Umarım memnun kalırsınız.

suki waterhouse superga kampanya cekim

Superga sezon çekimleri için birbirinden ünlü isimlerle çalışmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü spor ayakkabı markasının Rita Ora ve Alexa Chung’dan sonraki tercihi İngiliz model Suki Waterhouse oldu.

Markanın 2014 İlkbahar – Yaz kampanyası için kamera karşısına geçen Waterhouse, doğal güzelliği ve çabasız şıklığıyla poz verdi. “Sprezzatura” yani “çabasız stil ve her zaman iyi görünmek” mottosuyla yola çıkan Superga’nın felsefesine en çok uyan isimlerden biri olan Suki, markayla birlikte büyük bir çıkış yakalayacak gibi görünüyor.

Superga’nın yeni yüzü Suki Waterhouse hakkında yazdığımız makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz.. Sosyal medya hesaplarınızdan sitemizi paylaşarak bize çok ama çok büyük bir destek olabilirsiniz.. Daha büyük bir kitleye ulaşmak istiyoruz.Buda sizin desteklerinizle olacak.

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat