Ana Sayfa / Kültür & Sanat / Tiyatro Dot’tan yeni oyun: Süpernova

Tiyatro Dot’tan yeni oyun: Süpernova

Tiyatro Dot’tan yeni oyun: Süpernova ile ilgili hazırladığımız bu yazıda, Tiyatro Dot’tan yeni oyun: Süpernova hakkında bir çok şey paylaştık.. Umarım beğenirsiniz.. Sayfamızı facebook ve twitter hesaplarınızdan paylaşırsanız, çocuklar gibi mutlu oluruz : )

dot mkle

Tiyatro Dot, Ocak 2012’de Maçka G-Mall’da yeni bir tiyatro salonu açıyor. Yeni salonun ilk oyunu da BEAUTIFUL BURNOUT / SÜPERNOVA.

6 Ocak 2012 Cuma gününden itibaren sahnelenmeye başlayacak Bryony Lavery’nin kaleme aldığı oyun Süpernova, Murat Daltaban‘ın yönetmenliğinde seyirciyle buluşacak.

Süpernova, yıldız olmaya çalışan bir grup genç çocuğun hikayesini konu ediniyor. Her biri bir hikayenin parçası olmak için can atan gençler bunlar. Sahne, görünmez iplerle çevrili bir boks ringi. Süpernova, gölgelerini yumruklayanların hikayesi.

Süpernova’nın oyuncuları, Cemiş Büyükdöğerli, Hakan Kurtaş, Berrak Kuş, Ünal Silver, Pınar Töre, Tuğrul Tülek, Emre Yetim.

Oyunun müzikleri Uygur Yiğit tarafından ve 8 aydır devam eden “Dans Eğitimi ve Koreografisi” Tan Temel ve Sernaz Demirel tarafından yapıldı. Oyunun, dekor tasarımcısı Barış Dinçel, kostüm tasarımcısı Umut Eker, ışık tasarımcısı ise Yüksel Aymaz.

1,5 yıldır devam eden “Boks Dersleri” MARS ATHLETIC CLUB (MAC) G-MALL sponsorluğunda Veysel Karani Demircioğlu tarafından verildi.

Süpernova, Ocak ve Şubat ayları boyunca her çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi, saat 21.00’de sahnelenecek.

Tiyatro DOT adres:
Maçka G-Mall, Harbiye Mah.
Kadırgalar Cad. No: 3
İstanbul

İletişim ve Rezervasyon için:
0212 232 48 28 – 0212 232 44 40 – 0212 251 45 45
www.go-dot.org
twitter.com/dottiyatro

Tiyatro Dot’tan yeni oyun: Süpernova hakkında yazdığımız bu makalemizi sonuna kadar okumuş gözüküyorsunuz,,Umarım aradığınız bilgileri verebilmişizdir.Tiyatro Dot’tan yeni oyun: Süpernova hakkında Kafanızda oluşan soruları veya yorumları aşağıda bulunan formumuzu doldurarak sitemize ekleyebilirsiniz.

Bunu Baktınız mı?

Tatilde okunabilecek kitap önerileri!

Tatilde okuyabileceğiniz 11 kitap listesini bir araya getirdik! Tatile çıkarken tatil bavulunuza dahil edebileceğiniz kumsalda sahil ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir