Genel

Topshop ve Adidas Originals işbirliği

Topshop ve Adidas Originals işbirliği ve bunun gibi bir çok yazıya yer verdiğimiz sitemize hoşgeldiniz. Şuanda Topshop ve Adidas Originals işbirliği hakkında hazırladığımız yazımızı okumaktasınız.Dilerseniz , sayfanın en altında Topshop ve Adidas Originals işbirliği konusuna benzer, beğenebileceğinizi düşündüğümüz diğer yazılarımızı ekledik, onlarıda okumanızı tavsiye ederiz. İyi eğlenceler.

adidas topshop koleksiyon mkl

Moda dünyasındaki spor akımdan etkilenen son marka Topshop oldu. Nisan ayında satışa çıkacak özel bir koleksiyon için Adidas’la anlaştı. Feminenliği rahatlıkla birleştiren 20 parçalık Adidas Originals Topshop Koleksiyonu Pazar kombinlerine fazlasıyla şıklık katacak parçalardan oluşuyor. Biz baskılı tişörtleri ve grafik desenli sweatshirt’leri çok sevdik.

Koleksiyonda, Adidas arşivlerinden çıkartılarak yeniden yorumlanan grafitiler, logolar ve desenler şehrin yüksek temposuna ayak uyduruyor. Gizli cepler kullanım rahatlığı verirken, hafif bol kesimli tasarımlar giydiklerinizin içinde rahat etmenizi sağlıyor. Beyaz, yeşil ve uçuk pembeden oluşan renk paleti Londra’nın yağmurlu havasına renk katıyor.

Şimdi gelin Adidas Originals Topshop Koleksiyonu’na yakından bakalım.

Topshop ve Adidas Originals’ın birlikte çalışması ve birbirinden ilham almasıyla modanın ve spor giyimin mükemmel birlikteliği ortaya çıkıyor. Koleksiyon, Nisan ayından itibaren Nişantaşı, Beyoğlu, Akasya ve Suadiye Topshop mağazalarında satışta.

Koleksiyonun hikayesini tasarımcısından dinlemek ve yaratıcı kombinleri görmek için video’yu izleyebilirsiniz.

Topshop ve Adidas Originals işbirliği ile ilgili konumuzu okudunuz.Umarım beğenmişsinizdir..Aşağıda Topshop ve Adidas Originals işbirliği konusuna benzeyen diğer konuları listedelik..Umarım ilginizi çeker..

Daha fazla göster

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapat